Jump to content

ceny w USA (Wisconsin)


Recommended Posts

Wybieram się do lomiry(stan Wisconsin). Czy wie ktoś jakie tam są ceny art. spożywczych, chemii, kosmetykow czyli tego wszystkiego co potrzebne jest do normalnego życia, porównując z poziomem cen w Polse?

Link to comment
Share on other sites


     

jak kupujesz w sklepach takkich jak są wszędzie czyli walmart ,k-mart czy foodlion to wszędzie ceny są te same czy z mojego odczucia

jedzienie takie jek chleb mięso sery kilka razy droże niż w polsce, chemia mniejwiecej tyle ile w polsce kosztuje, ważywa bardzo drogie moim zdaniem pamiętam jak za kilogram jabłek zapłaciłem ponad 10zł reszta owoców równie droga ale czasem trzeba coś zdrowego zjeść,

kosmetyki tańsze niż w polsce szególnie firmowe,

Link to comment
Share on other sites

jezeli chodzi i ceny w tamtych okolicach to nie jest zle, powinnaś przeżyc za $150-200 miesiąc, najtaniej w wallmarcie ale nie wszystko, polecam równiez sklepy Aldi

banany 20-50 centów za 0,5 kg

1.8 l mleka $1,6

tani chleb ok. $1

coca cola 2l - $1

jogurt 50 centów

zupka w puszce cambell - $1,6

ser topiony w plasterkach ok $1

masło orzechowe - $2 puszka

sos do spagetti ok, $1,5

da sie przezyć, z resztą jak będziesz pracowała w quadzie to będzi ecie stać za dniówke będziesz miała na miesiąc jedzenia :) co do lomiry to moze byc troszkę cięzko...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.






×
×
  • Create New...