Skocz do zawartości

CCUSA-bilety lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej polece w tym roku na w&t za posrednictwem CCUSA i zastanawiam sie,czy kupic bilet bez czy za ich posrednictwem. Z tego co sie na razie orientowalam, bilety z mozliwoscia zmiany daty wylotu sa dosc drogie w tym roku (ceny podobne jakie placilam w poprzednich latach za posrednictwem biur) i juz w kilku biurach podrozy powiedzieli mi wprost, ze to biura w&t rezerwuja sobie najlepsze opcje cenowe.

Czy moze ktos z Was lecial z CCUSA i kupowal bilet za ich posrednictwem? Jakie maja ceny/narzuty cenowe? Z gory wielkie dzieki za szybka odp. :) bo na dniach musze sie zdecydowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hania :)

Ja również organizuję sobie wyjazd przez CCUSA, ale nie kupuję u nich biletów. Po pierwsze dlatego, że oferują oni przeloty tylko do Chicago i Nowego Jorku, a ja będę pracować w Waszyngtonie, więc byłoby to nieopłacalne - a po drugie, mają sporą marżę. Dlatego szukam czegoś na własną rękę :) Pozdrawiam i daj znać, jak już się zdecydujesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. :) , tak szczerze to sie jeszcze nie pytalam ich odnosnie biletow-chcialam dopiero dzis zadzwonic, ale skoro piszesz,ze organizuja tylko do tych dwoch miast, to juz na wstepie ta opcja odpada,bo ja na zachod :) . Ale jakbym sie jeszcze czegos dowiedziala to napisze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...