Skocz do zawartości

campower skills top 5 - pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie jestem w trakcie wypełniania aplikacji, i mam problem ponieważ musze wypełnić skills top 5 i mimo wybrania ogólnikowych rzeczy w stylu dining hall service, food preparation,general maintenance czyli takich na których zna się każdy itp. mam problem co wpisać w ich opisie bo niestety nie pracowałem nigdy na koloniach itp. aby miec z tym do czynienia...

wiec moje pytanie co wy pisaliście w opisach, bo wątpie żeby każdy mial doświadczenie w takich pracach.

Z góry dzieki za wszelkie odpowiedzi i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz na opcje campowera na camp?

jesli tak, to mozna tam wpisac cokolwike:) np jedna z moich aplikantek napsiala przy opcji :dishwasher: I dont like to cook,but I like to help my Mom washing the dishes, so I feel quite comfortable being he dishwasher :) na przyklad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hehe ciekawie ;) ja niedawno dalem plame z formularzem odesłano mi go i jeszcze raz wypełniałem go od nowa - co znaczy że musze sie poszkolic w angieslkim - no ale dzięki GG połączyłem sie z miłym gostkiem z New Yorku i pomógł mi przetłumaczyć niektóe rzeczy aby po ludzku wyglądały. Kompletnie nie rozumiałem o co im biega z ta religią, ale cos tam sie wpisało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...