Skocz do zawartości

Katowice 2006 - pierwszy wyjazd !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pierwszy raz na forum - pierwszy raz do Stanów.

Obaw wiele, nadzieje na "ludzkim poziomie".

Czy na coś w szczególności trzeba uważać?

Czytałam różne, dotychczasowe wypowiedzi- czasami sprzeczne, przez co niepokój nadal rośnie.

Jedziemy z narzeczonym z Katowic z YES- moje pytanie:

czy ktoś tam pisał test i na jakim jest poziomie trudności?

czy jest problem z dojazdem do pracodawcy z lotniska i czy serio, tak jak zapewnia pani z biura, w razie ewentualnego niezadowolenia z zakwaterowania tak łatwo jest coś znaleźć na własną rękę?

Za wszelkie sugestie i porady będę niezmiernie wdzięczna!!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test w yesie jest prosty,20 pytan, pojedyncze przyklady z idiomami mozna uznac za trudniejsze ale nie jest ich duzo,

po tescie krotka rozmowa z taka spoko babeczka, podstawy

takze nie ma sie czego bac

co do nastepnego pytania- zalezy gdzie jedziecie, ale raczej nie ma zadnych problemow(sa greyhoundy, samoloty,komunikacja miejska ewentualnie taxi)

mieszkanie jesli macie zapewnione od pracodawcy to lepiej tam mieszkac bo po co niepotrzebnie wydawac pieniadze,ale jesli sie nie bedzie Wam cos podobalo to napewno cos znajdziecie

bedzie dobrze

zobaczycie jak bedziecie juz na miejscu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna taka sprawa mnie dreczy :-D ;

w umowie jest zastrzeżenie, że pracodawca, po moim przylocie do USA, może mnie jednak nia zatrudnić...heh...czy komuś coś takiego się już przydarzyło, czy to tylko biuro zabezpiecza się takim zapisem?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...