kasiaOL Posted March 17, 2006 Report Posted March 17, 2006 poszukuję osoby, która sama jedzie na program worka. we dwoje zawsze raźniej jadę po raz drugi, ale tak samej to wiecie jak to jest ... mam świetną robotę, moge załatwić kontrakt ! kasiekol@op.pl
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.