michalsznajder Posted March 18, 2006 Report Posted March 18, 2006 witam. mam pytanie czy dokumenty za rozliczenie z WAT 2004 mozna bez problemu i bez zalaczania jakichkolwiek dodatkowych dokumentow wyslac teraz w 2006?? jesli trzeba dolaczac cos do nr ez to co? thx za odp
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.