tomson Posted March 18, 2006 Report Posted March 18, 2006 Witam! Jesli jedziesz do Foxa w Kwietniu a nie masz mieszkania to napisz. Posiadamy jedno miejsce w pokoju dla jednej osoby. Jest internet, telefon, dobra lokalizacja, kulturalni i spoko ludzie. Wiecej na maila tylko dla zainteresowanych. (Miejscowosc Norwich). Pozdrawiam
maniek Posted March 21, 2006 Report Posted March 21, 2006 witam jade w polowie kwietnia i jestem zainteresowany mioj mail emupl@yahoo.com pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.