Jarek1122 Posted March 18, 2006 Report Posted March 18, 2006 Witam. Czy można podejśc we dwoje do konsula po wize J1 ? Po turystyczną można, a czy po J1 równiez? :roll: Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem , teraz wpadło mi do głowy takie pytanko. Dziękuje za odpowiedzi.
Maxim Posted March 19, 2006 Report Posted March 19, 2006 Próbować można, ale po co robic zamieszanie. Każdy niech wchodzi po kolei to szybciej pójdzie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.