Skocz do zawartości

Cape May, NJ Był ktoś tam?????


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bylem niedaleko, w Cape May tylko przejazdem - bardzo ladne miasteczko ;)

Male, niedaleko oceanu, ale czyste i przyjemne. Ci co mieszkali, twierdzili, ze mieszkanie jest tam bardzo drogie, ciezko znalezc cos tanszego. Ale to juz z drugiej reki info, nie wiem na ile prawdziwe

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czesc!! Szukam mieszkania W Cape May dla siebie i mojego brata. Jak macie jeszczce miejsce w domku i moglibyscie przygarnac 2 osoby to dajcie znac! Bylam juz w CM kilka razy i z mieszkaniami jest naprawde ciezko. Jest to piekne miasteczko, bardzo duzo ludzi w lecie, przyjemne restauracyjki i knajpki. Rano na plazy mozna ogladac delfiny- polecam:))Jak macie jakies pytania to piszcie smialo na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy w North Cape May. Dokładnie na 3718 Bayshore Rd. To jest adres naszej restauracji (Rainbow Palace) w której będziemy pracować a dom w którym będziemy mieszkać znajduje się podobno obok restauracji.

Error, nie wiem jak z miejscem w naszym domu bo tym się zajmuje całkowicie nasz pracodawca a wiem że kilku polaków tam ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mamy załatwione fajne mieszkanie w Cape May, prawie w samym centrum. poszukujemy dwóch osób które chciałyby z nami zamieszkać. My jedziemy w 4, mieszkanie jest na 6 osób (sa 3 podwójne łóżka) - dwa pokoje +kuchnia + łazienka . Najlepiej jakby te dwie osoby sie znały bo zostało jedno podwójne łóżko:)

Mieszkanko ładne, czyste, z tv, klimatyzacją, Wireless internet connection.

Za sezon (ok 14 tyg.) za jedną osobe kosztuje $1320.

Mamy mieszkanie od 17 czerca do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...