Skocz do zawartości

Deportacja


m_ania09

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, opowiadanko-pytanko...

Pracowalam i studiowalam w Stanach ok 3 lata. Potem poznalam mojego obecnego meza, Egipcjanina, ktory byl tam i pracowal nielagalnie. Zostal zlapany i deportowany. Pojechalam za nim do Egiptu, zostalismy malzenstwem. Obecnie jestem w Polsce, on pracuje we W3oszech i cholernie ciezko nam na odleglosc juz od 2 lat!!! Pragniemy byc jak najszybciej razem i naszym marzeniem jest powrot do USA.Tam sa nasze serca razem uwiazane...Tam rowniez Wael ma brata, ktory nie iwem dlaczego nie dostal ziel.karty skoro juz jest po slubie z Amerykanka ok 5 lat.

Mam pytanko. Kiedy ktos jest deportowany, po jakim czasie moze sie ubiegac o jakakolwiek wize? Dzis przeczytalam o tej firmie ktora pomaga w wyjazdach i pracy do USA. Nie chcemy bowiem juz aby ktorekolwiek z nas bylo gdzeikolwiek nielegalnie???

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to po deportacji trzeba odczekaa 10 lat, a nawet po tym czasie jest stosunkowo ma3e prawdopodobienstwo ?e uzyskacie wize. Zawsze musicie udowodnia związek z krajem, a w Waszym przypadku to dośa trudne-bo mą? nawet nie mieszka w Swoim kraju. Firmy, które pomagają w uzyskaniu pracy -jest ich sporo, ale programy które oferują to g3ównie wizy j (do 35 roku ?ycia) oraz h (do 40 ) uogólniając.

Raczej próbowa3bym do innego kraju próbowaa- mo?e Kanada, albo GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...