kap Posted March 20, 2006 Report Posted March 20, 2006 mam pytanie, jaka jest pobierana prowizja za wyplate z bankomatu w Polsce a ile trzeba zapłacić prowizji za płacenie kartą w sklepie? oczywiscie chodzi o karty debetowe wydane w USA. Chodzi mi o orientacyjne ceny.
heh Posted March 20, 2006 Report Posted March 20, 2006 mam pytanie, jaka jest pobierana prowizja za wyplate z bankomatu w Polsce a ile trzeba zapłacić prowizji za płacenie kartą w sklepie? oczywiscie chodzi o karty debetowe wydane w USA. Chodzi mi o orientacyjne ceny. za 2500zl wyjete ze sciany... ni pamintam... 3-4 dulary... (USBank -> BZWBK) nara, heh
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.