Kevin Posted March 20, 2006 Report Posted March 20, 2006 jak w temacie... cyz moze ktos z wasy był?? wie cokolwiek na temat pracy tam... tzn na temat pracy w kasynie... cokolwiek.. bede wdzieczny... pozdrawiam
Noemi20 Posted March 24, 2006 Report Posted March 24, 2006 Hej! A gdzie konkretnie sie wybierasz????I zjakiego biura??? Byliśmy w Lake Charles w zeszłym roku.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.