maciekrep Posted March 21, 2006 Report Posted March 21, 2006 Szukam pracy w miescie St. Louis w stanie Missouru mam english na poziomie :arrow: advanced :!: posiadam także różne dyplomy jestem osoba : komunikatywną zyczliwą solidną pracowitą odpowiedzialną i rzetelną prace chcialbym podjąć od 1 czerwca do 1 października w formie :arrow: busser, :arrow: kelner, :arrow: lobby boy/odstawiać samochody na parking zpod hotelu (prawo jazdy mam 2 lata, mam tez miedzynarodowe) Jesli chodzi o doświadczenie w pracy to owszem posiadam , praca biurowa, wysyłka, praca na ulicy (sprzedaz gazet, naciąganie ludzi na odwiedzenie nowego sklepu na Nowym Świecie w Warszawie) bardzo chętnie przejde interview jesli taki bedzie potzebny lub porozmawiam z pracodawcą. różne oferty mile widziane pozdrawiam Maciej R. P.S. przepraszam ze umiescilem dwa posty, ale dopiero potem sie zczaiłem ze ten dział bedzie bardziej odpowieni na moj temat
Jemko Posted March 31, 2006 Report Posted March 31, 2006 lol, mysle ze tutaj pracodawcy nie znajdziesz, ale tak czy owak powodzenia :spoko:
maciekrep Posted March 31, 2006 Author Report Posted March 31, 2006 juz sie zdazylem przekonac , post stary jak świat:) dzieki i tak
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.