Jump to content

Karta Euro<26

Recommended Posts

Witam! Wyjezdzam w tym roku pierwszy raz przez program W&T, zastanawiam sie czy warto wyrobic karte typu Euro<26, biuro zachecalo do tego bo ponoc jest duzo znizek wtedy, ale czy rzeczywiscie ? a moze korzystniej jest wyrobic inna karte, jesli tak to jaka ?

karta euro<26 jest kara studencką rozpoznawalną tylko w europie, w USA mozna sobie ją głęboko wsadzic.. do portfela i nie pokazywac:)

czasami jest akceptowana karta ISIC. najbardziej powszechnie akceptowaną kartą studencką, uprawniajacą do zniżek wraz z ubezpieczeniem jest Student Advantage, która mozna wyrobic jeszcze przed wyjazdem do USA

pzdr

Tak szczerze , to zadna karta oprócz ubezpieczenia niewiele co innego daje , tzn niby w mniejszym pubie moga ci ją uznać ale generalnie nie musza a w klubie zapomnij paszport i tak musisz miec , znizka na samolot ok , ale i tak biuro kupuje c bilet a jak nie na euro to na zaswiadczenie o studiowaniu i ze masz ponizej 26 te samam znizke dostaniesz, pozatym oprocz greyhunda na ktorego dowolna tego typu karat sie nadaje nic ci nie da , generalnie euro lub isic i tyle :)

to ze w jednym mnie wpuszcza a w innym nie to mi nie musisz mowic - wiem ziom wiem bo byłem

kupujac bilet niestety w luftchansie nie wystarcza zaswiadczenie bo oni maja podpisana lojalke z dystrybutorem euro 26 i musisz podac nr karty :wink:

a greyhounda nie polecam nikomu - syf i jeszcze raz syf : w nocy mekse i straznicy w kamizelkach i z klamką :) wiem bo czekalem w nocy na spozniony autokar

no dokladnie holota straszna

aale sobie teraz pomyslalem ze jak chcesz zobaczyc prawdziwe usa to tego [beeep] tez powinno sie spr. hehehe

przypomnialo mi sie tez vegas z karaluchami na glownej ulicy {mam na focie takiego jednego } i meksami rozdajacymi nr do ...dam :)

he a czy jest ktos kto w ogole skorzystał na jakiejkolwiek zniżce z jakas miedzynarodowa karta studencka ? jaka to byla znizka i na jakiej karcie ? ubezpieczenie przeciez mamy z programu, nie uznaja ich jako ID, czasami bilet lotniczy mozna kupic taniej, cos poza tym?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...