Skocz do zawartości

pytanko


Rekomendowane odpowiedzi

witam Callan. to zalezy czy byles na targach czy nie. ja bylem, podpisalem tam umowe, potwiedzenie przydzialu dostalem jakies 2 tyg pozniej. jak nie byles to wszystko zalezy od Twoich papierow, mozesz czekac 2 tyg a mozesz czekac kilka miesiecy.. min zalezy to od daty wyjazdu, ew doswiadzczenia i znajomosci jezyka. na pewno nie tylko Tobie zalezy zebys wyjechal. rowniez organizacji, w koncu maja za to kase i to nie malo :) a co do wizy.. ja niedawno dostalem maila ze poczta przyjdzie jakis druk, oprocz teo mam wypelnic troche drukow z neta, ze str amasaady, i mam to ktory mam jak najszybciej wyslac do ambasady/razem z paszportem/. podejrzewam ze zrobie to na poczatku kwietnia, na rozmowe bede musial pojechac ok 15.04 a wize bede mial ok 25.04.. mam nadzieje:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź, niedawno sie dowiedziałęm ze włąsnie jest taki czas ze czeka sie 6 do 8 tygoddni

na razie nie dałem im kopii paszportu bo go nie mam jest w trakcie wyrabiania tak w połowie kwietnia go dostane :-) no i dowiozę go i sie potem zobaczy, do czerwca jeszcze kupa czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...