Skocz do zawartości

Chce odkrecic umowe, ktora podpisalam na targach pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Wyjezdzam z biura YTP i ostatnio bylam na targach pracy(18 marca) w wawie.Zdecydowalm sie na packing book i podpisalam umowe z pracodawca.Jestem bardzo niezadowolona z oferty, na ktora sie zdecydowalam i chcialabym to odkrecic.Bylam w biurze i najpierw powiedzieli mi, ze nie ma problemu , a jak poszlam w czwartek pogadac, to okazalo sie ze jest juz za pozno, bo powinnam sie zrzec pisemnie do srody.Nikt mi o tym nie powiedzial a wehikum czasu niestety nie posiadam.A teraz to juz nic sie nie da zrobic.Moze ktos juz byl w podobnej sytuacji-chcial zmienic pracodawce po podpisaniu umowy.Bede naprawde wdzieczna za informacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to będzie Ci się ciężko dogadać z biurem już widze te kolejne wymyślane przez nich problemy ale oczywiście próbuj może się uda, nie ma się co cackać, tylko musisz mieć jakiś dobry powód dla, którego chcesz zmienić tą prace, prawdopodobnie będą się tłumaczyć że nie mogą dać Ci innej pracy bo mają przydział tyle i tyle osób na takie i takie pozycje i decyzja już zapadła, ale z doświadczenia ostatnich tygodni i poprzedniego roku wiem że można ich przycisnąć i coś tam wycisnąć(nie pisze tu o ytp oczywiście to taka ogólna zasada)

napisz czemu chcesz zmienić tą prace to się zastanowimy co można zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samej oferty pracy wlsciwie nic nie mam, stawka nie jest tak najgorsza, ale sprawdzilam miejscowosc w ktorej mialabym pracowac i okazalo sie, ze to jakas wioska mala.Szanse na druga prace spadaja.Do tego cala okolica jest nieciekawa bo daleko od wybrzeza.No ale chyba udalo mi sie odkrecic ta oferte, troche musialam powalczyc, ale bylo warto. :)

Zobaczymy jakie teraz beda oferty pracy.Tak czy siak, dzieki za odzew.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...