Skocz do zawartości

Wisconnsin Dells!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Pradwopodobnie polece do Wisconsin Dells i mam pewien problem z mieszkaniem bo jade sam a na dodatek pierwszy raz. Prosze o jakieś porady co robić??

Ja mogę tylko napisać ze nie polecam Cimaroli (czy jaoś tak) na Vine st

Mieszkałem tam przez miesiać: towarzystwo nie zaciekawe, właściciel się nie interesuje tobą wcale(ale ma to swoje plusy) dodatkowo jest dość drogo 75$ za tydzień(mi sie udało za 65$)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam nad wyjazdem do Wiscounsin Dells. Jechalbym w polowie czerca. I ma pytanie: moze ktos ma jakies opinie o pracodawcy Green Mill - siec restauracji? I czy w Wisc Dells nie jest trudno znalezc druga prace?

Bylbym wdzieczny za jakies opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam nad wyjazdem do Wiscounsin Dells. Jechalbym w polowie czerca. I ma pytanie: moze ktos ma jakies opinie o pracodawcy Green Mill - siec restauracji? I czy w Wisc Dells nie jest trudno znalezc druga prace?

Bylbym wdzieczny  za jakies opinie.

O poranną pracę to napewno nie jest trudno, na housekeeper-ów w sezonie zawsze jest zapotrzebowanie, tylko te marne stawki... Gorzej jest z pracą wieczorną, ale trzeba tylko dłużej poszukać. Tak ogólnie to w Dells raczej nie płacą za dobrze, choć jedna z moich znajomych zarobiła jakieś 7000$(na brudno) przez dwa pół miesiąca pracując tylko w jednej pracy po 35-40h tygodniowo. Chociaż dla większości moich znajomych z Dells aż tak bardzo się nie poszczęściło, to nie słyszałem o nikim komu nie zwrócił się przynajmniej wyjazd.

Pozdrawiam Celli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie pracuje w green mill :) jako kelner

pytaj o co chcesz, jako kto tam bedziesz pracowal?

Mmas niby taka oferte ale rozwazam czy sie zdecydowac na to.

Stanowisko niby busser - moj angielski jest niezly ale pozno sie zglosilem wiec juz nieciekawe rzeczy zostaly.

Chcialbym w ogole sie dowiedziec cos o tej sieci restauracji. Tak ogolne rzeczy zwiazane z pracodawca.

Bylbym wdzieczny za jakies opinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restauracja dosc przyjemna w stylu wloskim, dobre jedzenie, ta w dells przyjazna atmosfera 90% amerykanow, dosc familijnie i podjesc mozn atroche

co do sieci, to ja wiem... sieciowa to ona bardzo nie jest, jest ich moze ze 3-4 i tyle.. kazda dziala na wlasna reke maja tylko wspolne design i menu

busser to porazka tam, placa 7.5 bez procentu od tipow kelnerow, co jest standardem w innych restauracjach.. raczej startowalbym na kelnera lub conajmnije na kelnera na bankietach, mniej gadania a tipy doliczane do rachunku gosci wiec luz, na rano..

ja mam PM shift i odchodze z tamtad bo za malo zarabiam, z reguly za wieczor ok 7-10 stolikow jakies 40-70$ + 3$ za godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o angielski to musisz wziac pod uwage ze totalnie nie znasz kuchni amerykanskiej i slownictwa z tym zwiazanego - nawet nie podejrzewasz jak niekonwencjonalnie mzna zamowic jakas potrawe z menu :)

na poczatek jest ciezko ale mozna sie przyzwyczaic, trzeba przywyknac do akcentu z poludnia usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$7.5 za godzine to calkiem niesle jak na Dells - niecpo powyzej standardu (6,5 - 7). Z tym ze w zeszlym roku placii studentom 6.5 wiec nie wiem czy stawka sie utrzyma. Niektore firmy obnizaja stawki na wakacje.

Co do bycia busserem to najlepsze co widzialam to 5.70 + 25 do 70 za jedna zmiane (mowimy o sezonie, wiedza z dosiadczenia, nie ze sluchu).

Co do kelnera: stawki to 2.33 - 3.00 za godzine zarobki w zaleznosci od knajpy to 40 - 400 za zmiane (tez z doswiadczenia).

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.5 to kleska.. dla studentow to ok poniewaz zaczynaja w wakacje i koncza w wakacje, pracodawca ich nie docenia i nie zalezy mu...

poza tym jest mnostwo ludzi, praktycznie w polowie czerwca ni ma juz pracy, zostaja sporadycznie pojedyncze miejsca..

dla kogos kto jest tu dluzej stawki zaczynaja sie od 10$ w gore na start, zarobki w okolicy 600$ na tydzien oznaczaja dosc slaby tydzien..

co do kelnera to nie spotkalem sie osobiscie z tipami 400$ , z reguly jest to 80-200$ przy czym 80$ zdarza sie bardzo rzadko, przecietnie 100$, moj najwiekszy osobiscie to 230$ w 7 godzin pracy

green mill ma troche gorzej, busser nie ma tipow ma 7.5 wiec porazka.. a kelner ma 3$ i sekcje po 5 stolikow od 5.00-10.00pm, nawet jak masz otwartych 5 stolikow jednoczesnie to mozesz tam wyciagnac max 100$

ta restauracja miesci sie w howard jhonson hotel i jezdza tam ludzie srednio zamozni albo skapi:)

nawet przy wiekszej ilosci stolikow nie mozna zarobic wiecej bo jakos obslugi spada i ludzie mniej tipuja, juz przy 5 stolikach na raz trzeba biegac jak [beeep] cala noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...