Skocz do zawartości

wiza turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

hej... mam pytanie...chcialbym ubiegac sie o wize turystyczna, juz raz w stanch bylem na wize J-1.. trzy lata temu... teraz chcialbym pojechac do znajomego ktory tam sie oczywiscie legalnie juz 16 lat... jakie jest prawdopodobienstwo , ze konsul wyrazi zgode?? wiem , ze to ciezkie pytanie ale nie wiem co robic a zaproszenie lezy w domu a ja nic a nic na ten temat nie wiem!! zebyby bylo jasne niechem uciekac !! wrecz przeciwnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... mam pytanie...chcialbym ubiegac sie o wize turystyczna, juz raz w stanch bylem na wize J-1.. trzy lata temu... teraz chcialbym pojechac do znajomego ktory tam sie oczywiscie legalnie juz 16 lat... jakie jest prawdopodobienstwo , ze konsul wyrazi zgode?? wiem , ze to ciezkie pytanie ale nie wiem co robic a zaproszenie lezy w domu a ja nic a nic na ten temat nie wiem!! zebyby bylo jasne niechem uciekac !! wrecz przeciwnie !!

Masz podobne szanse jak kazdy 50/50, na twoja korzysc wplywa to ze wrociles z ostatniego wyjazdu w terminie (tak mysle)

Wez zaproszenie i wszystkie papiery jakie masz potwierdzajace twoje przywiazanie do kraju (akt wlasnosci domu/mieszkania, zaswiadczenie z pracy, zaswiadczenie ze szkoly jesli sie uczysz itp.). Powinno byc OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemka ja sie ubiegalem o wize i dostalem (Turystyczna) mialem duzo papierow ale nawet o nie nie zapytano ... jedna zasada nie wyciagaj ich przed poproszeniem o nie ... mi sie wydaje ze zalezy od dnia ... jak ja bylem wiekszosc osob dostawala ... a niedawno kumpli dwoch bylo i z 50 osob przeszla 1 ... :] wiec wiesz ... ale skoro juz byles na J-1 i wrociles to luzik ... mysl pozytywnie i na zachowuj sie na luzie to bedzie oki :).. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...