Skocz do zawartości

IC PLAZA - Płock


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witaj...zastanawiam się też nad wyjazdem do USA za pośrednictwem tego biura...ale niestety nie jestem do końca przekonana co do wiarygodności tego biura.Jeśli chcesz wiedzieć konkretnie dlaczego mam wątpliwości to napisz mi swojego e-maila albo możemy pogadać na ggg o tym.Jeśli oczywiście jesteś zainteresowany to mój e-mail DZINIO30@WP.PL albo nr gadu : 5394573.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cze wam

Ja wyjezdzalem za posrednictwem Marka Holewy _ICP PLOCK i naprawde polecam kazdemu .Sa uczciwi i pomocni.To dzieki nim od 23 listopada jestem w californii i mam dobra prace i dobra kase .Polecam i prosze nie kwestionowac ich wiarygodnosci bo recze za to glowa .Jakies pytania to na meila esbek.guardi@op.pl i szymekbaczal@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Poprostu nie jest to IC in Plaza tylko odział YeC w Płocku z tego co wiem to oszusci , nic nie zalatwiaja ale nie martwcie sie tak bardzo bo podobno kase oddaja .śledze o nich informacje na jednym forum ale nie podam jakim bo napewno SZYMON(zapewne ktos z firmy) ktory caly czas o nich pozytywnie pisze mieszal by tam swoimi wypowiedziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cze

Hmmm zastanawia mnie dlaczego ludzie tacy jak Agnieszka-85 naprawde wypisuje takie marne wiadomosci.Nigdy nie pracowalem w ICP Plaza a tym bardziej w USA nie pracuje.Po prostu wyjechalem z nimi do Californii i udalo mi sie jakos zycie poskladac tak jak nalezy.Ale to tez dzieki wlasnej pracy!Bo tak jak w Polsce tak i w USA nikt nie placi za nic.Ale najlepiej siedziec w Polsce przed kompem i udawac sledczego w internecie.No Pani Agnieszko Pani juz na pewno nie bedzie musiala wyjezdzac do pracy za granice bo z takimi SLEDCZYMI aspiracjami i "ogromna wiedza"znajdzie Pani zatrudnienie w organach doradczych PiS-u lub w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym(CBA)a wtedy to i Pani i moja teczke przeswietli:))Klimat w ukochanej Polsce niestety sluzy Pani a juz w tak mlodym wieku byc sledczym gwarantuje sukces.Szkoda tylko ze to nieprawdziwe informacje.Pomimo tego zycze powodzenia i pozdrawiam Z LOS ANGELES!!!:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sa 2 wersje zdarzen i staram to sie kazdemu wyjasnic. Kazdy widzi swoja sytuacje inaczej ponadto kazdy student ma inne oczekiwanie, "punkt wrzenia" jak ja to mowie, oraz pojecie o realiach. Czesto jest tak ze student pisze mi ze firma go oszukala bo pracodawca daje za malo godzin lub nie przyjal go do pracy bo cos sie zmienilo, itp. a firma z polski nie pomogla mu w ogole bo 2 dni pozniej dalej jest bez pracy/zakwaterowania/transportu/itp.. Dla mnie oczywiste jest ze takie przykre rzeczy moga sie zdarzac a jesli ktos wierze ze nic nie wydarzy sie to lepiej niech wypnie sie z matriksa i wroci na ziemie..... :)

Jednak trudno mi jest agnieszki post edytowac gdy firma nawet nie ma strony internetowej, pozwolenia, czy nawet "normalnego" maila .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Ja również znalazłem ogłoszenie firmy International Communiaction Plaza, szukałem dosyć intensywnie w internecie jakichkolwiek informacji na temat tej firmy ale niestety nie mogę nic znaleźć.

Od dłuższego czasu ukazuje się ogłoszenie o następującej treści:

Poszukujemy osob chetnych podjac prace w Południowej Kalifornii. Praca polega na sprzataniu willi, apartamentow. Wymagamy min podstawowej znajomosci jezyka angielskiego oraz prawo-jazdy. Pomozemy takze w uzyskaniu wizy do USA oraz zakupie biletu lotniczego. Pracodawca pomaga znalezc mieszkanie oraz odbiera z lotniska w Los Angeles. Zarobki 450-650$ tygodniowo.

Firma posiada certyfikat Ministra Pracy ale jakoś mnie to nie przekonuje.

Zadzwoniłem do nich i zapytałem się czy pobierają jakieś opłaty za pośrednictwo, odpowiedzieli że tylko w przypadku gdy będą pośredniczyć w staraniu się o wizę h2b.

Gdy powiedziałem że posiadam wizę turystyczną ale nie mogę na niej pracować odpowiedzieli, że nie szkodzi posiadają kontakty z pracodawcami którzy nie sprawdzają statusu - proszę nam przesłać maila a my skontaktujemy pana z pracodawcą oraz zakupimy panu tańszy bilet do USA.

Ktoś słyszał o tej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...