Skocz do zawartości

Wisconsin Dells


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W tym roku jedziemy na W&T do Wisconsin Dells. Jako ze to pierwszy pobyt w USA, troche boje sie, jak bedzie...

Wiem, ze duzo osob bywa w tym miasteczku. I tutaj mialbym prosbe - abyscie napisali mi wszystko, co o nim wiecie.

Jakie w ogole duze jest to miasteczko?Jak wyglada sytuacja ze sklepami, z bankami? W ktorym banku najlepiej zaloazyc konto, w ktorym sklepie najlepiej robic zakupy, gdzie mzona dostac jakis sprzet elektro? Gdzie mozna znalezc jakies tanie mieszkanie? Jak wyglada sytuacja w miasteczku we wrzesniu (4. wrzesnia konczy nam sie praca, nie wiemy jak ze znalezieniem drugiej).Czy sa jakies kafejki internetowe?

Jak przypomni mi sie cos wiecej, to zapytam :)Ogolnie piszcie wszystko co wiecie :!:

Tak w ogole jesdziemy tam w 4 osoby, myslimy o tym, zeby wynajac jakis apartament.Jakby ktos chcial sie dolaczyc, niech pisze na maila lub pw.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widzialem ten temat. Tyle ze jest juz troche stary :) W ciagu roku miejscowosc turystyczna mogla zmienic sie bardzo mocno. Poza tym nie ma tam odpowiedzi na wszystkie pytania. Dlatego tez poprosze jeszcze raz- jesli znacie to miasteczko - napiszcie tu cos - jade poraz pierwszy do USA - latwiej bedzie pojechac w bardziej znane miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...