Jump to content

przesiadka w NY


aggga

Recommended Posts

Witam.

Mam prośbę.....Lecę do NY (ten bilet mam wykupiony w Polsce). Następnie muszę dostać się do Minneapolis i bilet z NY do MSP kupuje mi pracodawca i przysyła mailem. Lądauję na terminalu 3 a drugi lot mam z terminalu 4 i mam 4 godziny na wszystko. niewiem czy zdąże bo jesli nie to nastepny lot mam na drugi dzień. Jak wygląda odprawa jesli amm dwa rożne bilety. Czy odbieram bagaż a następnie muszę go nadać jeszcze raz w NY? i gdzie go nadaję na tym drugim terminalu?

dzieki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałaś na jakie lotnisko jedziesz Jeśli JFK to oni mają darmowe autobusy które krążą wokół lotniska i zatrzymują się przy każdym terminalu :-) (chyba ze coś się zmieniło od ostanich kilku lat). 4 godziny czasu to aż nadto zobaczysz będziesz się nudzić. Na każdym lotnisku jest trochę inaczej np. na Heathrow jest kilka linii autobusów, na innym może być np. coś w rodzaju metra do przemieszczania się miedzy portalami. Jeśli będziesz miła problemy to zawsze możesz się dopytać na lotnisku (są tam punkty informacyjne). A jeśli wolisz wszystko wiedzieć przed wyjazdem to zadzwoń na infolinię do linii lotniczych którymi będziesz leciała.

Pozdrawiam

Lukrecja

Link to comment
Share on other sites

Tak, lece na JFK i tam też mam zmianę samolotu. A jak wygląda sprawa z bagażem? Jeśli ląduje na jednym terminalu to tam go odbieram a nadaję na drugim?? Zawsze miałąm jeden bilet i niebyło z tym problemu a teraz mam dwa.........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wokół JFK kursuje teraz Airtrain - to taka naziemna kolejka miedzy terminalami i metrem, darmowa tylko jesli sie poruszasz miedzy terminalami. Jesli chcesz juz dojechac do metra albo kolei to 5 $. 4 godziny to jest masa czasu, nawet jesli musisz sobie sam odebrac bagaz i znowu go nadac na lot wewnatrz USA.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...