Skocz do zawartości

rozmowa z konsulem


palkow

Rekomendowane odpowiedzi

to pojdz do babek z dziekanatu i powiedz ze w piatek im oddasz, co za problem?

a zawsze mozesz powiedziec, ze masz wizyte w konsulacie i pozyczyc indeks

wg mnie wiecej czasu by Ci zajelo zalatwienie zaswiadczenia czy wypisu ocen niz takie cos

a jesli cos to mozesz zaniesc indeks pozniej i powiedziec ze chory byles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak do pań z dziekantu uśmiechać się szeroko od wejścia i być bardzo miłym, a jak nie nic nie pomoże to przycisnąć troche, no a jak nie pomoże to być może będziecie mieli okazje po raz pierwszy zobaczyć otchłań pokoju dziakana d/s studenckich

walczyć o swoje i tyle, musza dać podpis[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że to zależy od widzi mi sie konsula. Dam ci prosta rade musisz miec indeks nawet bez wpisu ja tak miałem i przeszlo. W momencie kiedy zacznie przegladac indeks zagadaj go poprostu ciagnij watek ze jedziesz takie tam. Oni bardzo pobierznie przeglądają te indeksy, weź koniecznie zaświadczenie ze szkoły że zdałeś pierwszy semestr, ale daj mu ten dokument tylko wtedy gdy tego zarząda. Jezeli konsul wyczuje ze cholernie ci zalezy na wizie i masz kupe dokumentow zeby to udowodnic to moze sobie pomyslec ze chcesz wyjechac i zostac w tej ameryce. [/b][/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...