Skocz do zawartości

Przesyłka z Usa do Polski


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

ja nigdy za nic nie placilam cla. wystarczy ze na liscie rzeczy ktore wysylasz wpiszesz ze to sprzet uzywany i po sprawie. praktycznie wszystkie rzeczy wysylam w oryginalnym opakowaniu (wkladam calosc do wiekszej paczki). nigdy nie zdazylo mi sie aby paczka w transporcie zostala otwarta i ktos sprawdzal co przesylam.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dobrze wiedziec :-) popatrzyłem na stronce firmy sobie i widze ze jednak w porównaniu z niektórymi cenami przesyłki sa u nich tanie :-)

podaja nawet stronkę z bankiem który przesyła kasę na konta PKO :-) szkoda tylko ze nie podawaja cen transferu, ale zawsze pozostaje WESTERN UNION :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy za nic nie placilam cla. wystarczy ze na liscie rzeczy ktore wysylasz wpiszesz ze to sprzet uzywany i po sprawie. praktycznie wszystkie rzeczy wysylam w oryginalnym opakowaniu (wkladam calosc do wiekszej paczki). nigdy nie zdazylo mi sie aby paczka w transporcie zostala otwarta i ktos sprawdzal co przesylam.

a.

Polamer ma siedziby w calym usa?? chodzi mi konkretnie o Atlante???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na stronę Polameru, ale chyba nie maja tam swej siedziby natomiast mozesz do nich wysłac paczkę polega to na tym, że:

masz paczkę ściśle ja oklejasz piszesz na niej adres miejsca gdzie ma byc dostarczona, następnie na adresie przyczepiasz kopertę za pomocą taśmy bezbarwenej i na niej jest adres Polameru w USA. W biurze polameru zrywaja kopertę bo wiedzą ze pod spodem jest adres nadawcy i wysyłaja na podany adres. Prosto łatwo i przyjemnie

Tam na stronie u nich jest kalkulator i dzieki nie mu mozesz wszystko podliczyc :-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...