Skocz do zawartości

Pytanie o płatności za Camp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry przepraszam jeśli temat sie powtórzył ale nie znalałem niestety odpowiedzi na tym forum odnosnie mojego pytania

W najblizszym czasie musze zapłacić za camp 2 rate+ ubezpieczenie itp. w sumie 580 euro

W jaki sposób najtaniej i gdzie to zrobic jakie sa prowizje itp. , pieniadze musze wpłacić przelewem bankowym na konto EURO.(z tego co zauwazyłem konto jest w banku handlowym ) dodam tylko ze mam założone konta studenckie w WBK i Mbanku

Jeśli ktoś z was juz uporał sie z tym byłbym wdzieczny za wszelkie informacje i porady

Z góry thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpłacałam bezpośrednio na konto w CitiBanku(BH), ale takie wpłaty są przyjmowane tylko w głównych oddziałach. prowiza od całej wpłaty wyszła ok 16 zł.

w zeszlym roku robiłam przelew miezybankowy międzynarodowy- masakryczne, nie polecam- zaplacilam ok 60zl oplat za ten przelwe i przelwe szedł tydzien!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z osóbką wyżej ja czekałem 1,5 godziny aż zrobią przelew (bo nikt takiego przelewu miedzynarodowego nie robił, powiedziano mi że muszę jeszcze mieć kog SWIFT o czym nie wiedziałem) no i zapłaciłęm koło 80 zł + dopłata za odnalezienie kodu SWIFT. Wiec lepiej wpłacic do któregos z oddziałów CitiBanku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,co- sama ssie zastanawialam jak to funkcjonuje.

bo-teoretycznie mamy konto w złotówkach a musimy wpłacic w euro. wiec nie wiem czy plantosc karta kredytowa daje mozliwosc wplaty w euro:/

na stronie camp aemrica fatycznie jest ta opcja,ale to nie jest tylko dla POlakow ale dla osob z roznych krajow- wiec..chyba najlepiej bedzie zadzwonic do CA w Wawie i sie zapytac :D a jak sie dowiesz to daj znac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie mam troche doswiadczenia w dziedzinie platnosci w euro lub $

Raz w miesiacu place bratu za jego onlinowe gry typu Everquest tam kosztuje to jakos 17$ miesiecznie i nie ma problemu z zaplata tez wydaje mi sie ze i tu nie bedzie problemu ale dla pewnosci przedzwonie do wawy i zapytam co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...