Skocz do zawartości

Bilety lotnicze, stara wiza turystyczna - pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Poradzcie mi prosze cos - cokolwiek - na temat kupienia biletu? Gdzie jak u kogo zabokowac. Mam zamiar wybyc do NY i na miejscu pojawic sie w okolicach pierwszego tygodnia pazdziernika.

Mam tez takie pytanie. Mam taka promese wizowa - zwykla wiza turystyczna. Ale dostalem to juz jakis czas temu, przed 911, kiedy jeszcze dostawalo sie na 10 lat i dotad nie wykorzystalem. Zostalo mi jeszcze jakies 4 lata waznosci. Myslicie, ze bede mial problemy, zeby uzyc jej w celu wjazdu do USA?

Mam zamiar wyjechac w celach khe khe "turystycznych". Nie mam zamiaru zostawac dluzej, niz moge (mniej niz 6 mcy), jestem studentem, znam zaje***scie angielski, mam duzo kasy na koncie ;-) Martwi mnie to, ze ten dokument wydano juz dawno temu, mam go jeszcze w starym paszporcie (gdzie mam zdjecie zrobione w wieku 11 lat lol), to wszystko jest legalne oczywiscie, bo "wiza" wazna jest jeszcze, jak mowilem, kilka lat no i przy otrzymywaniu nowego paszportu powiedziano mi, ze mam po prostu noscic obydwa paszporty ze soba. Co wy na to? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mozesz zabukowac bilety w sonacie (http://www.sonatatravel.com.pl/main.php) lub www.campus.pl.

2) nie nie bedziesz mial problemow

3) tak musisz miec obydwa paszporty przy sobie.

Jesli chodzi o czas na jaki wjedziesz to musisz przekonac urzednika co bedziesz robil przez te 6 miesiecy. Moze wstawic krotsza date. Co prawda niektorzy sie wogole nie pytaja co bedziesz robil tylko na ile chcesz wize..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...