Jump to content

Six Flags (Eureka) St.Louis i Praca w St.Louis


Recommended Posts

Witam!

Jadę w tym roku do six flags st.louis (dokładniej Eureka), czy ktoś wie czego można sie spodziewć po tym parku oraz ogólnie jakie są warunki w St. Louis i jakie perspektywy znalezienia tam kolejnych prac (szczególnie od połowy sierpnia do połowy października). Dzięki Pozdr

Link to comment
Share on other sites


     

wiec tak:

jesli chodzi o ten park rozrywki nie wiem....

Saint Louis jest dużym miastem nie tak jak NYC ale..., sprawdz sobie np. sciagnij za#$bisty program ,,google earth'' trojwymiarowe foty z satelity róznych miast swiata. jest st louis juz sprawdzalem;).

praca bedzie na stówe bo tam jest duzo hoteli i restauracji. inna mysle ze tez sie znajdzie.

szukam ludzi na składke na mieszkanko albo jakies wynajecie apartamentu. od czewrca przez 4 miechy

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pracodawcy, bo jadę na własną rękę.Mam załatwioną robótkę na krótki czas więc trzeba będzie pofatygować się osobiście.Jedyne co słyszałam o St.Louise to że przez całe lato jest tam cholernie gorąco.Jest trochę Polaków, polski kościół gdzie nasi się spotykają.Tak więc na jakieś kontakty są tam szanse a tym samym znalezienie pracy

Link to comment
Share on other sites

ale..., sprawdz sobie np. sciagnij za#$bisty program ,,google earth'' trojwymiarowe foty z satelity róznych miast swiata.

z tymi trzema wymiarami to troche przesadziłeś :) ale i tak znalazłem sklepik w którym bede pracować (właściwie to jeden z trzech, nie jestem pewien który ;)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...