Skocz do zawartości

Ciaza dzieci emigracja


malinka

Rekomendowane odpowiedzi

:P Hi mam pytanie do wszystkich ...czy ktos moglby udzielic mi porady.... przebywam w USA na wizie J-1. Zostala mi ona przedluzona....poznalam tutaj mojego chlopaka, ktory przebywa tu nielegalnie i tak sie sklada ze jestem w ciazy....

Chcialabym sie dowiedziec z jakimi konsekwencjami wiaze sie urodzenie dziecka w USA ? Jaki status, obywatelstwo bedzie ono mialo ? Czy powinnam wrocic do kraju i wszystko co wiaze sie z tym....Prosze o pomoc moj kontakt na stronie usa.info badz moj adres email malinka333@vp.pl. Wszystkim serdecznie dziekuje za zetelne informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, znam jedno malzenstwo, ktore przebywa nielegalnie w stanach i jakis czas temu (dosc niedawno), dziewczyna urodzila dziecko. Jest to mozliwe i nie musisz wracac do polski. Dziecko dostanie obywatelstwo, a Wam radze zglosic sie do Polsko-Amerykanskiego Stowarzyszenia. Tam napewno dostaniecie pomoc w zalatwianiu wszelkich informacji i rowniez bedziecie mogli zalatwic sobie pomoc finansowa. Jest to dosc istotne, poniewaz nie bedziecie musieli placic za porod i inne zabiebi zwiazane z ciaza. Zycze Wam duzo szczescia razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

najwazniejsze o czym powinniscie teraz pomyslec to ubezpieczenie, bo porod w USA kosztuje majatek. jestes legalnie, to duzy plus. wykup sobie odpowiednie ubezpieczenie, nie mow oczywiscie ze jestes w ciazy, potem idz do lekarza i powiedz ze Cie brzuch boli i nie wiesz czemu...

Kolezanka tak zrobila w 3 miesiacu ciazy i przeszlo :P

Twoje dziecko bedzie mialo obywatelstwo amerykanskie(co nie znaczy ze Ty i Twoj chlopak je dostaniecie).

napisz, jak sie sprawa troche rozwinie, ciekawa jestem co wykombinujecie :D

pozdrawiam serdecznie

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...