Skocz do zawartości

wniosek o wize pytanko


Rekomendowane odpowiedzi

"wszystkie panstwa ktorych granice przekroczyl w ostatnich 10 lat." pytanie co do tego pola,

Czy ambasada sprawdza obecnosc danej osoby w tych krajach? czy to sa tylko dane informacyjne? gdyz mialem raz pecha z policja w chorwacji(wykroczenie), generalnie nie bylo z tego zadnych konsekwencji, ale gdzies tam napewna siedza moje dane. no i co mam zrobic? wpisac ten kraj czy go pominac, bo napewno i tak miejsca nie ma na wszystkie granice ktore przekroczylem przez 10 lat...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ja dzisiaj bylem na rozmowie o j1 i ja dostalem ale przed rozmowa koes w okienku zawolal mnie ze zapomnialem wypelnic tej rubruki o przekroczonych panstwach wiec wziolem dlugopis i nabazgralem ze nie przekroczylem zadnych panstw a potem sobie przypomnialem ze bylem na slowacji i w niemczech i bez problemu dostalem to cala wize nie ma szans zeby to sprawdzili gdzie byles i co tam zrobiles wpisz ze byles na chorwacji. i tyle!!! konsul na to nie patrzy a przynajmniej tak sie pocieszaj :? narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...