Skocz do zawartości

Pytanie do dziewczyn :)


klaudka20

Rekomendowane odpowiedzi

jak Ci w Polsce nie smakuje to tam tym bardziej nie bedzie smakowalo, chyba ze jestes jakas bulimiczka czy anorektyczka

chleb tam jest obrzydliwy, bulki w ostatecznosci da sie zniesc

ale wszystko ogolem gumowe

na poczatku jeszcze da sie wszystko jesc i nawet to smakuje (mowie o frytach, hamach i innych hotdogach) ale na dluzsza mete nie da sie tak jesc

jednym slowem smacznego, na wat'cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprawde nie wiem o czym Wy mówicie,wposminajac ze w Stanach jest niedobre jedzienie. Ja osobiscie tak dobrego jedzenia nigdzie nie jadlam,jak tam- bo mi polskie tak sobie smakuje. Mowie tu o- homarach, crabcakes, chilli, pasty wloskie,rozne rodzjae salatek, steak'i (mniamicho) czy ribs albo chocolate chip cake :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak naleze do tej grupy ktorej jedzonko malo smakowalo. nie lubie niestety owocow morza, choc probowalam sie do nich przekonac juz kilka razy, stekow tez nie jadam, bo za miesem nie przepadam, salatki jednak w polsce mamy lepsze(moim zdaniem) chociazby dlatego ze skladniki sa smaczniejsze(np. smak pomidorow duzo sie rozni, sa mniej wodnite). no a zeby znalesc dobry chleb to lada wyczyn! ale za to maja o wiele lepsze chinskie restauracje, lody i roznego rodzaju cake'i a pasty tez nienajgorsze.

kazdy ocenia wedlug osobistego smaku, kazdy lubi co innego.

napewno da sie przezyc :):(:(

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...