Skocz do zawartości

Hampton, VA. Czy byl ktos moze??


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moglby podzielic sie jakimis doswiadczeniami z Hampton, VA?? Interesowaloby mnie kilka kwestii:

- co to za miasto??

- czy latwo sie tam poruszać?? (komunikacja miejska, itp.)

- jak prezentuje sie miasto jezeli chodzi o miejsca pracy ( czy latwo jest znalezc 2 prace)??

- byc moze ktos moze polecic do ktorych pracodowcow warto sie zglaszac, albo ktorych omijac szerokim lukiem

Ja mam nagrana prace w Hardees. Bede chcial znalezc jeszcze jedna prace. Bede wdzieczny za wszelkie informacje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym wieksze miasto tym latwiej o robote.. w najwiekszych miastach typu NYC pracodawcy zdazaja sie nie uczciwi. w kurortach turystycznych jak jest sezon bardzo latwo o druga prace, wrecz sami ci sie pchają z ofertami... na wsi jak to na wsi psy [beeep]mi szczekają i pracy ni ma... oczywiscie nie porównywac naszej wsi z ichniejszą.... u nich jest pełna cywilizacja nawet u farmera Dzordza.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym wieksze miasto tym latwiej o robote.. w najwiekszych miastach typu NYC pracodawcy zdazaja sie nie uczciwi. w kurortach turystycznych jak jest sezon bardzo latwo o druga prace, wrecz sami ci sie pchają z ofertami... na wsi jak to na wsi psy [beeep]mi szczekają i pracy ni ma... oczywiscie nie porównywac naszej wsi z ichniejszą.... u nich jest pełna cywilizacja nawet u farmera Dzordza.

żebyś się nie zdziwił..

sory,ale czytam Twoje posty..i ..jesli nie byłeś,to nie wypowiadaj sie na posty,na które nie masz zielonego pojęcia lub też połowiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, nie zadawaj takich pytan, tylko wejdz sobie na google i poszkaj. to o co pytasz to najbardziej podstawowe info jakie powinienes wiedziec o swoim miejscu pobytu. Ludzie ruszcie głowami a nie idziecie na łatwizne...

wiesz co z chęcią też bym Ci tak chamsko odpowiedział ale się postaram nie, powiedz mi jakie info znajdzie na google że np w hampton istnieje dobra infrastruktura telekomunikacyjna, że jest tylu pracodawców i tyle miejsc pracy, najwięcej się dowie o tym jakie są atrakcje turystyczne(tylko po co mu to bedzie na miejscu to raz dwa się dowie co warto zobaczyć), a już na pewno znajdzie info o tym, których pracodawców omijać łukiem????????? co to za info w ogóle o czym ono mówi?? o niczym bo jak rozumiem chodzi tu o subiektywne opinie osób, które tam były a najlepiej pracowały, więc nie pisz że takie coś możesz znaleźć na google

ja w hamtopn byłem ale tylko przejazdem do Virginia Beach i na zakupach i zza okna samochodu wyglądało to całkiem nieźle, powinno być dobrze w tym okresie nad oceanem, w Virginii jest mnóstwo turystów a co za tym idzie i pracy do tego blisko Hampton jest kilka innych miejscowośći jak Virginia Beach, Newport News, Norfolk także będziesz miał się gdzie się ewakuować w razie jakichś kłopotów

PS. koło Hampton w drodze na południe do VB jest super tunel pod zatoką, jedziesz najpierw mostem a potem pod wode a nad tobą statek, zastanawiasz się jak go ominiesz a tu sie okazuje że pod wodą lądujesz, nie będe już wspominał o najdłuższym moście jaki w życiu widziałem nad Chesapeake Bay, super wrażenia są też inne atrakcje oczywiście ale te mi się przypomniały http://www.mapquest.com/maps/map.adp?formt...ate=va&zipcode=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się znudzi smażenie hamburgerów w Hardees, Wendys, Burger Kingu czy innym Mc Donaldsie to możesz uderzyć do Williamsburga do Busch Gardens/Water Country, ale na twoim miejscu wybrałbym nadoceaniczny kurort Virginia Beach, z Hampton około 40 minut jazdy samochodem (autobusy też jeżdżą ale rzadko), pod warunkiem, że nie utkniesz w korku przed jednym z dwóch tuneli na I-64 albo I-664. Na VB spotkasz wielu Polaków, Rosjan i innych Watowców, a więc pośpiesz się, bo konkurencja jest duża. Pełnia sezonu przypada na czerwiec-sierpień, w końcu września się luzuje, słoneczko już nie takie gorące. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...