Skocz do zawartości

DS 156 po wydrukowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

witam

Wypełniłem DS 156 i po wydrukowaniu mam pytanie dotyczace 3 strony mianowicie znalazlo sie tam moje nazwisko i trzy ramki z punktami 29,30,31 i przy punkcie 29 jest wpis Additional Visits to the U.S.: Brak co to oznacza bo przy 30,31 nic nie ma[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Additional Visits to the U.S.: Brak

Jezeli pierwszy raz starasz sie o wize, nigdy nie byles w usa itp. to masz dobrze :D

Ja jako student 5 roku mialem w 29 brak, 30 i 31 - nie dotyczy i dostalem promese na 3 lata :)

Czemu znajomy nie mial? Nie wiem, moze mial zle wypelniony ;)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pierwszy raz starasz sie o wize, nigdy nie byles w usa itp. to masz dobrze

No i znowu jestem zmartwiony bo juz raz bylem w stanach w 2004 przez 5 tygodni a ty napisales ze jesli pierwszy raz to jest dobrze a u mnie jest drugi to moze znaczyc ze mam zle i nie pamietam co sie stalo z biala kartka moze to jest problem bo wracalem do Polski przez Niemcy a wizyta juz blisko bo 12.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na 3 stronie to jest "przepisane" z 1 i 2 strony

29. Have u ever been in the us /how long/

30. Have u ever been issued a us visa? /when, where/

30 Have u ever been refused a us visa /when, where/

Nie jestem fachowcem w tym temacie ale golym okiem widac, ze to co wklepiesz we wniosku w tych rubrykach /29,30,31/ wyjdzie ci rowniez na 3 stronie /tak bylo u mnie/

Nawet po wydrukowaniu, na tych 2 pierwszych stronach w tych rubrykach pojawia sie napis "see page 3", wiec to musi byc tylko dodatkowe info.

Moze to byc dla polakow w ambasadzie, bo z tego co widzialem /choc raz widzialem :D/ trzecia strone oni skanuja i do nioszczarki. Taki polak przeciez moze dac wize, moze to mu do czegos potrzebne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fachowcem w tym temacie ale golym okiem widac, ze to co wklepiesz we wniosku w tych rubrykach /29,30,31/ wyjdzie ci rowniez na 3 stronie /tak bylo u mnie/

Nawet po wydrukowaniu, na tych 2 pierwszych stronach w tych rubrykach pojawia sie napis "see page 3", wiec to musi byc tylko dodatkowe info.

Witam dzisiaj sprawdzilem to na wlasnej skurze DS wypełniłem jeszcze raz i w polach 29,30,31 zostaly teraz puste pola i chociaz bylem 2 lata temu w stanach. Jesl ktos juz byl i ma puste pola to jest wszystko ok ja tak mialem a dzisiaj dostalem nastepna tylko nie wiem na jak dlugo dowiem sie w ciagu 5 dni jak DHL dostarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z nimi ...nic nie wiadomo... :lol:

Dostaniesz, czy nie - loteria

Jaki wyjdzie wnosek - loteria :)

podoba mi sie to hehe

Jeszcze raz przejzalem moj wniosek i rzeczywiscie punkty 30 i 31 "przepisaly mi sie", czyli mam na 2 stronie "nie dotyczy" (see page 3) i tam "nie dotyczy"

Natomiast w 29 mam wpisane "nie bylem" na na stronie 3 wygenerowalo mi "brak"

ciekawe o co tak naprawde chodzi :roll:

Ale w sumie to nie istotne juz, poniewaz juz mozna Ci pogratulowac promesy hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko w temacie, wszystko niby ok z moim Dsem156 po wydrukowaniu oprócz jednej rzeczy a dotyczy ona 3 strony , jest na niej oprócz wspomnianych 3 pustych rubryk taka adnotacja (pod tymi rubrykami):

FILTERED NAMES

Names that an applicant has almost certainly entered in error such as 'NONE' or 'NA' have been removed

by the EVAF software from the data in the 2D barcode. In the unlikely event that an applicant has a name

like 'None' or 'NA', you will have to enter the name in NIV or RDS manually. The following names have

been filtered:

- 'BRAK' was removed from the 2D barcode for Item 8 (Other Surnames Used)

- 'BRAK' was removed from the 2D barcode for Item 9 (Other First and Middle Names Used)

czy ktoś sie orientuje co to znaczy??, zaznaczam ze nie mam drugiego imienia, i nie byłem jeszcze w stanach, może być coś nie tak z moim wnioskiem?? czekam na rady !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...