Skocz do zawartości

Wylot później niż podaje termin umowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wylecieć do USA kilka dni później niż data rozpoczęcia pracy z pracodawcą? Jeśli nie to czy po przyjęciu pracy od CIEE jest możliwość zmiany terminu gdy pracodawca się zgadza? (Wysłałem maila do pracodawcy który umięścił oferte na CIEE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przykładowo mam tak napisane w umowie ze pracodawca nie gwarantuje pracy po przylocie po ustalonej dacie rozpoczecia pracy... i nie chce sprawdzac czy ona rzeczywiscie bedzie jelsi przyjade po dlatego wylatuje 3 dni wczesniej zeby sie zaaklimatyzować ;)

jesli masz umowe to dokłądnie ja przestudiuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wylecieć do USA kilka dni później niż data rozpoczęcia pracy z pracodawcą? Jeśli nie to czy po przyjęciu pracy od CIEE jest możliwość zmiany terminu gdy pracodawca się zgadza? (Wysłałem maila do pracodawcy który umięścił oferte na CIEE).

ja w zeszlym roku mialam napisane ze zaczynam prace 7 czerwca a do usa przylecialam 20 czerwca przez problemy z biletem i nikt nawet na to uwagi nie zwrocil. pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...