Skocz do zawartości

karta I-94 i problemy


Rekomendowane odpowiedzi

dowiedziałem sie niedawno ze moze byc problem jesli ktos juz uczestniczył w programie w&t np w zeszłym roku i wracajac, na lotnisku pracownik lini lotniczych nie oderwał z paszportu karty I-94 i nie przekazał jej do urzedu imigracyjnego,a oznaczac to moze ze po prostu nie wyjechał ze stanow.Podobno moze byc problem w ambasadzie przy staraniu sie o kolejna wize,czy to prawda,czy wie cos ktos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu taki temat na forum... Przeszukaj ostatne 10 tematów licząc od najnowszego... Nawet nie trzeba dawać opcji "szukaj"... To nie jest takie trudne a zajmie Ci max. 10 sekund (chyba że masz kłopoty z czytaniem).

PS. "departure record"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klopoty mozesz miec i to duze, odwiedz strone ambasady, tam jest napisane jak zwraca sie i-94

bez przesady :D

są osoby- nawet z tego forum- które mając I-94 ubiegały sie o kolejną wize, i wizę tą otrzymały .

oczywiscie moze byc wokół tego troche zamieszania,ale nie az tak ,ze duze problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz,ja akurat nie wiem jak to wygladało w mojej sytuacji,dowiedziałem sie o tym dopiero w tym roku a byłem w zeszłym w stanach i nie pamietam czy ktos mi ta karteczke oderwał czy sam ja wyrzyciłem jak wrociłem,w ogole nie zwracałem na to uwagi a widze ze powinienem.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...