Skocz do zawartości

Podanie o obrone pracy po powrocie???


Rekomendowane odpowiedzi

no  mniej wiecej  chyba wiem jak to wyglada;]

forma,  ale tresc...

np jaki  powod  , dlaczego

poprstu jak ktos pisał  to mialem  nadziej  ze mi pomoze  

nie : a  poco, dlaczego  ...ja prosze o kokretna  rzecz...

z gory dziekuje

ja napisalam ze z powodu wyjazdu ( czerwiec-wrzesien) prosze o przesuniecie terminu obrony pracy dyplomowej na koniec pazdziernika 2006 roku.

dziekan pod moja prosba napisal mi swoja zgode przylozyl pieczatke i tak wygladalo moje pisemko! czy tyle wystarczy?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z powodu  wyjazdu  (czerwiec-wrzesień 2006) uprzejmie proszę o wyrażenie zgody  na przesuniecie terminu obrony egzaminu dyplomowego na koniec października 2006 roku.  Proszę o  pozytywne  rozpatrzenie mojej prośby.   "

tak bedzie ok?? ;]

Tez tak napisalem, dziekan podpisal i dostalem z dziekanatu zaswiadczenie, ze......... planowany termin ukonczenia studiow pazdziernik 2006.

Acha, konsul o nic takiego sie mnie nie pytal, interesowalo go to czy studiuje dziennie i co. Nie chcial nawet legitymacji, indeksu itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tez jestem na ostatnim (V) roku studiow i wlasnie dzis odebralem taki "papierek".

Kobitka w dziekanacie wydrukowala mi potwierdzenie, ze jestem studentem z adnotacja:

"Regulaminowy termin obrony pracy magisterskiej upływa z dniem 28.10.2006 r."

Jak myslicie, czy wystarczy takie pisemko do przedstawienia w ambasadzie? :? Czy moze powininno byc doslownie napisane, ze bronie sie np. w pazdzierniku (lub listopadzie).??

Niestety na razie nie chca przyjac podania o przeniesienie obrony - bo niby moge je zlozyc dopiero po 28. wrzesnia, czyli po zakonczeniu sesji egzaminacyjnej.... dziwne :? (zgodnie z regulaminem na oddanie pracy mam czas do 28 IX, a obrone do 28 X)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Może wam sie to przyda

Pewna dziewczyna wyjeżdzajac do USA przełożyła obronę pracy dyplomowej na wrzesień-październik, nie mówiąc, że chodzi o wyjazd ;]. Po powrocie z ambasady gdzieotrzymała oczywiście wizę, jej następnym krokiem było pójście ponownie do szkoły i złożenie 2 podania z tym, że już żeby obronić sie przed wyjazdem.

Tym sposobem skonczyła studia wyjechała ... no i jak sie domyslacie się została :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHMMMMMMMMMMMMMMMMMMM  

Może wam sie to przyda

Pewna dziewczyna wyjeżdzajac do USA przełożyła obronę pracy dyplomowej na wrzesień-październik, nie mówiąc, że chodzi o wyjazd ;]. Po powrocie z ambasady gdzieotrzymała oczywiście wizę, jej następnym krokiem było pójście ponownie do szkoły i złożenie 2 podania z tym, że już żeby obronić sie przed wyjazdem.  

Pewna tez tak zrobila na mojej akademii... i co?

dziekan powiedzial, ze jak beta cos takiego probowal to mam przesrane...

Jezeli ktos nie planuje zostac to po co te waly?

Nie dosc ze narazacuie siebie to i uczelnie /bo wg prawa wystawila wem "lipne" zaswiadczenie - a wladze uczelni tego nie lubia/

Wasze ryzyko, ale jak sie promotor/dziekan o takim czyms dowie to..... powodzenia na obronie :)

do ptr:

przeczytaj moj post wyzej tam jest napisane:

Tez tak napisalem, dziekan podpisal i dostalem z dziekanatu zaswiadczenie, ze......... planowany termin ukonczenia studiow pazdziernik 2006.

dostalem wize na 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...