Skocz do zawartości

tani bilet do Niujorku, kupiles tanio? - powiedz gdzie ;)


STMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 3 dni szukam biletu do NYC /generalnie lotnisko nie ma znaczenia/.

Im wiecej szukam, tym mniej wiem jestem :evil:

Mam pytanko male:

Planuje ktos podroz do Nowego Jorku na przelomie lipca - sierpnia?

Jesli tak to:

Kupil juz ktos bilet?

Gdzie mozna teraz wyczaic jakas promocje?

Fajnie byloby, jakby juz ktos przeszedl przez to "szukanie promocji" i podzielil sie info Laughing

dzieki, pozdrawiam

Acha, sory za zasmiecanie, w szukajce jest coprawda sporo wiadomosci ale takiego samego przypadku nie znalazlem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj postawić swoje pytanie tutaj - na pewno ktoś Ci pomoże! <http://ewiza.com/forum2/tematy14/1130,300.htm >

Pytalem Pshemassa z Lucky Flight - czekam na dopowiedz

Poza tym znalazlem cos takiego:

Wylot (Warszawa, Poland - New York / 03 Lipiec, 2006) Przez Sztokholm

Powrót (New York- Warszawa, Poland / 30 Wrzesień, 2006) przez Frankfurt

Do Szwecji LOTem, reszta United Airlines

za 2217.73 PLN. co o tym sadzicie?

W tych terminach znajde cos taniej?

Mam 25 lat /student/ ale znizka juz mnie w wiekszosci nie obejmuje ;)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupilem na www.lataj.pl

Calosc /lacznie z haraczami biura, lotnisk itp. :)/ wyniosla mnie 2477PLN.

Nie wiem do konca, czy cena dobra /chyba tak/ zwazywszy na to ze kupilem teraz a mam lecioec w sezonie /3 lipca - ten dzien raczej byl dla mnie "sztywny"/

Tylko cholera lece samolotami SASa, ale pod szyldem United a jak wiadomo po 3 jest 4 a 4 lipca to w usa swietuja a taki talib jeden z drugim to zablysnolby, gdyby porwal amerykanski samolot tuz przed swietem :shock:

... moze jest chetny ktos na lot ze mna :wink:

Acha, ostrzegam przed pewnym biurem w lublinie /jak sie do nazwy upewnie to napisze, zeby komus innemu nie bruzdzic/. Kobita na sile i bez mojej wiedzy zakladala mi rezerwacje!! /znajac moje imie i nazwisko - przedstawilem sie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

jesli chodzi o ten bilet ktory sam znalazles to powiem ze cena jest bardzo dobra jak na te date- 3 lipiec! ja lece z british Airways 19czerwca za 2018zl (juz ze wszystkimi oplatami) a jak rozmawialam z kobieta z biura podrozy bilet na 1 lipca tymi samymi liniami kosztuje juz 3100zl! - bo to juz sezon wakacyjny stad taka cena. dlatego radze szybko rezerwowac ten bilecik za 2217zl i zaplacic bo taniej raczej nie znajdziesz.

pozdrawiam i zycze milego lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cholera lece samolotami SASa, ale pod szyldem United a jak wiadomo po 3 jest 4 a 4 lipca to w usa swietuja a taki talib jeden z drugim to zablysnolby, gdyby porwal amerykanski samolot tuz przed swietem   :shock:

Cicho, ja mam ogromną fobię przed lataniem. Dlatego obiecałem sobie, że nie chcę lecieć 4go lipca, tylko co najwyżej 3go (spokojnie, logicznie rzecz biorąc atak jest możliwy bardziej 4go niż 3go). Z tymże... BILETY NA 4 LIPCA MAJĄ KUSZĄCĄ CENĘ!! <chyba nikt nie chce ich kupowac w obawie przed zamachem....> I teraz pojawia się pytanie - ryzykować, czy nie? <jak zaryzykuję, to mając w świadomości, iż jest to 4 lipca, do samolotu na trzeźwo na pewno nie wsiądę>.

Wiem, że przesadzam, ale ja naprawdę boję się latać...

(są rejsy statkami z Polski do USA? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...