Skocz do zawartości

Formularz DS 2019


Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie spogladam na moje zeszloroczne DS i widze ze na drugiej stronie sa tylko objasnienia ze strony pierwszej ;)

"INSTRUCTIONS FOR AND CERTIFICATION BY THE ALIEN BENEFICIARY NAMED ON PAGE 1 OF THIS FORM: "

sa tam roznego rodzaju objasnienia i wytlumaczenia skrotow podanych na stronie 1.

Mam nadzieje ze pomoglam :) Podpisuj bez stresu !

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS2019 musi miec 2 strony- ,jesli nie ma drugiej strony- kontaktuj sie z kimkolwiek,kto ten DS do Ciebie wysyłał.

od zamierzchlych czasow - DS2019 mial zawsze 2 strony i zawsze ta 2ga strona to byla 'instrukcja obslugi DSa'. Nic szczegolnego, standardowe i takie same dla kazdego typu DSa (wydawanego przeciez nie tylko WATowiczom). Spokojnie; na nic Ci ona nie jest potrzebna

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytalas kiedys to,co jest na drugiej stronie?;)

są tam opisane Twoje prawa jako Exchange Visitor.. jest nawet dłutstym drukiem wsrod tekstu: I understand that it is my responsibility to maintain my exchange visitor status.. i tym podobne..

cos mi tu nie pasi, z tą jedną stroną DSa. to jest tak,jakby przykladowo- dostac umowe z załącznikiem tylko bez załącznika a w zalaczniku bylaby cała instrukcja i prawa, a w umowie tylko imie i nazwisko.

wlasnie mam przed sobą DSa i sobie go czytam.. i jest wyraznie napisane na drugiej stronie :

Read this page(czyli str.2) and sign the Exchange Visitor Certificate on the bottom of the page 1 and prior to presentation to United States Consular or (..) i dalej:

" I understand that following conditions are applicable to exchange visitors : (...)

czyli jesli ktos ma strone 1 to nie wie co podpisuje, ot,co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...