Skocz do zawartości

Yosemite National Park


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osób :) które w ramach W&T wybierają się do Yosemite National Park lub osoby które już tam były i mają coś do powiedzenia na ten temat ;) . Wybieram sie tam z dwoma kolezankami poprzez YTP :) w ostatnim tygodniu maja, bylabym wdzieczna za jakiekolwiek przydatne info na temat tego miejsca i pracy tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej!

ja mialem tam pracowac w roku 2004, ale gdy juz tam przyjechalismy okazalo sie ze nie ma dla nas noclegow i wyslali nas do innego parku a mianowicie do Sequoia National Park.

Spedzilem w Yosemite kilka dni czekajac na transport do drugiego parku. Z tego co wiem bedziecie pewnie miec znizki na jedzenie, jest tam kilka roznych restaracji i fast foodow, wypisuje sie taka kartke i placi sie okolo 50% mniej za obiad czy sniadanie. O pracy niestety nie moge CI nic napisac bo nic nie wiem :) ja mialem pracowac w housekeepingu no ale do tego nie doszlo:)

Park jest duzy, podczas lata pracuje tam duzo mlodziezy wiec nudzic sie tam nei bedziesz :) do miasta nie jest daleko wiec wydaje mi sie ze Yosemite jest calkiem dobrym mijscem do pracy choc kokosow tam napewno nie zbijesz, no chyba ze uda Ci sie dostac jakas prace z masas overtimow.

Jesli lubisz gory to napewno CI sie tam spodoba, gdyz miejsce robi ogromne wrazenie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Dziekuje Ci za info ;) zaczynamy sie troszke denerwowac poniewaz ponad 2 tygodnie temu wysłałysmy maila do naszego pracodawcy i do tej pory jescze nie dostałysmy odp :? chociaz w biurze mowia ze to standard jesli chodzi o czas oczekiwania na odpowiedz :? hmm a u jakiego pracodawcy miałes pracowac :?: (naszym pracodawca jest DNC Parks and Resort at Yosemite) na szczescie mamy zapewniony housing przynajmiej tak wynika z umowy i mam nadzieje ze nie bedzie zadnych niespodzianek :) i łatwo w miare bedzie znalezc drugie zajecie skoro tak wczesnie jedziemy ;)

a jesli chodzi o transport do Yosemite to w jaki sposob najwygodniej sie tam dostac :?: bedziemy leciały do San Francisco hehe co nieco sie czytalo na stronkach ale jednak to nie to samo co sprawdzone inforomacje ... no i pierwszy raz taki wyjazd wiec duzo pytan sie nasuwa 8)

pozdrawiam 8)

ps. podejrzewam ze Sequoia National Park rowniez jest warte zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...