Skocz do zawartości

Krupier w Foxwoods!! - kontakt


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o kontakt z wszystkimi co pracowali badz zamierzaja podjac prace w wyzej wymienionym kasynie, w najblizsze wakacje. Ja jade na program W&T i dostalem prace krupiera, lecz chcialbym zadac wiele nurtujacych mnie pytan. Jesli ktos uwaza ze moglby mi pomoc prosze o kntakt;)

P.S - co myslicie o zarobkach krupiera??-bo na umowie mam 3.85$+tips per hour i 24+ godz w tygodniu, czy uwazacie ze to wystarczajaco, czy raczej ciezko bedzie bez drugiej pracy??

pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie tygodniowy paycheck bedziesz mial minimum 700$ wiec sie nie masz co martwic i jesli nie masz ochoty na druga prace to mozesz sobie spokojnie darowac, tyle ze macie 4 tyg kursu i wtedy kaska uuu krucha a ludzie rzucaja sie na marine( port) zeby chodziaz na puszke tunczyka zarobic bo wsyztsko przepijaja wiec radze wziasc 1000$ na poczatek a potem juz slodkie lenistwo i imrezy imprezy imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podjęcia drugiej pracy w Moheganie... nie chce siać paniki, ale od wszystkich którzy pracowali w jednym z kasyn Mohegan, albo Foxwood wiem, że nie można wtedy pracować w drugim. Klauzula jakaś, czy coś w tym rodzaju. Obym nie miała racji.

A praca krupiera jest naprawdę ok i o zarobki tez się nie martw - krupierzy zawsze maja najniższą stawkę podstawową, ale za to bardzo miłe napiwki. Wiem z doświadczenia.

Powodzenia. I żeby ci się karty w łapkach nie slizgały! Chociaz nie będa ci się ślizgać, w Foxwoodzie karty rozdaje się prawie wyłącznie z shoe. To w takim razie miłych graczy ci życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D),

No to przynajmniej sprawa finansow ulegla nieco rozjasnieniu -dziekuje Wam;) Ale oczywiscie jesli ktokolwiek ma doswiadczenie i chcialby sie podzielic informacjami to serdecznie zapraszam do wlaczenia sie do rozmowy...

P.S- a jak rozwiazaliscie sprawe mieszkania? - co myslicie o Norwich? -generalnie co waszym zdaniem powinna wiedziec osoba jadaca po raz pierwszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwich to tak naprawde jedyna opcja , no chyba ze masz od razu samochod albo znajomych w New london wtedy polecam nadmorskie klimety ale tam specjalnie tez niewiele i do sklepow tez samocjhpdem i autobusem , a norwich do foxa masz autobusy za darmo cala dobe ,. a miasto to jest taka polska kolonia dla doroslych zawsze jakas impreza sie trafi a i w klubie jednym jedynym po jakims czasie ludzie wpadaja na to zeby organizowac, i jesli tylko pamietasz zeby kupic alkohol do 9 i w sobote zaopatrzyc sie na caly weekend bo w niedziele monopole zamkniete aaa i zaiwestujesz w klimatyzacje to bedzie jak u mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...