Skocz do zawartości

Zakupy w NYC/ogolnie w Stanach.


bunifacy

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie do stanow i chcialbym sie dowiedziec, gdzie w NYC sa wielke sklepy np: Nike, Adidas, Puma ? nie chodzi mi o sklepiki tylko o wielkie domy. Czy mozna kupic b. tanio perfumy w NYC ? Pamietam ze jak bylem w czerwcu ub roku, to ciuchy i buty w nyc byly dosc tanie, jednak w pazdzierniku wszystko bylo strasznie drogie. Moze zrobic zakupy w Springfield MO, bo tam tez jest duzo sklepow, moze bedzie taniej, jak sadzicie ?? Czy mozna sie targowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz kiedys pisalem na temat pefrum (czasem warto poszukac najpierw na forum)

wlasnie wrocilem z urlopu w nyc i taka mala rada dla chcacych kupic perfumki oryginalne i tanio w ny ( nie wiem moze sie powatarzam i juz o tym wiecie ) najtaniej jest na skrzyzowaniu brodway z 30 ulica - mi najtaniej sprzedali w trzecim sklepie z kolei (tam jest cala ulica sklepow z perfumami) jak sie skreci w prawo z brodway ceny jakie dalem za perfumy

elizabeth arden 5 th avenue 125 ml eau de parfum - 21 $

davidoff women cool water edt 100 ml - 28 $

givenchy pi edt 100 ml - 32 $

givenchy pour homme blue label edt 100 ml - 30 $

Napewno sa oryginalne i na pewno mozna sie targowac aczkolwiek oni sa na tyle cwani ze najpierw wyczuja lub zapytaja skad jestes i wiedza mniej wiecej ile ci moga sposcic po prostu sie orintuja po ile u nas sa perfumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bunifacy myslenie nie boli a uzywanie opcji szukaj ulatwia nam wszystkim zycie.... aha i jeszcze jedno... na ulicy nie kupisz oryginalnych perfum chocby one kosztowaly niewiadomo ile to wszystko sa podrubki w dobrych opakowaniach, wiec jak ktos chce perfumy to radze kupowac w sklepach znanych... jak macie jakies pytania odnosnie zakupow w NY piszcie na PW albo mail

a teraz dla leniwych zeby szukac nie musieli po forum

Zakupy w NY:

Manhattan

32,33,34 ST pomiedzy 6,7 Ave

- Manhattan Mall - Duzy budynek w ktorym jest mnustwo malych sklepow z kazdej kategorii, po prawej stronie po drugiej strony Ulicy Macys i Victorias Secrets.... Moim zdaniem najlepsze miejsce do kontkretnych zakupow w na manhattanie

Dojzd: Moja rada wysiasc na Stacji 34 St Herald Sq SUBWAY : B, D, F, V, N, Q, R, W

Brooklyn

-NORTH SIDE-

Fulton Area - mnustwo sklepow DOJAZD: SUBWAY G Stajca: Fulton ST

dla mniej wymagajcych polecam Greenpoint i ulice Manhattan Ave centrum polskoci w NY ceny niestety wzsze czasami niz gdziekolwiek i wybor taki sobie ale sklepow mnustwo...

-Downtown Brooklyn-

Metropolitan (ostatnia stacja metra) Duzy Outlet Sklepy raczej w stylu supermarkety w krych jest wszystko. DOJAZD: Subway M stacja: Metropolitan Ave

Northen Blvd : Sport Auth, Old Navy, Marshalls

Kings Highway Subway Station - cala ulica zapelniona mnustwem przeroznych sklepow jak Central Sports ktory polecam jesli ktos szuka snowboardowych spraw lub wogoole sportowego ubrania.

Queens

- Woodheaven Blvd... Queens Mall... najwieksze centrum handlowe w NY trudno nawet opisac chyba latwiej by bylo powiedziecd czego tam nie ma... sklepy takie ja: old navy, bestbuy, Macys, Marshalls, Target, Jc Penny, Conway, i mnustwo innych.... DOJAZD: F, G, R, V

Jesli ktos ma konkretniejsze pytania chce zapytac o jakies szczeguly prosze na GG lb mail rypson@tenbit.pl

W poscie macie moje propozycje i jak znam juz kilku forumowiczow to znajda jakies ale.... To s amoje propozycje i miejsca gdzie ja robie zakupy i nie nazekam Smile podraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...