Skocz do zawartości

gitara


alef

Rekomendowane odpowiedzi

hej narodzie! ;-)

tak mi sie szczesliwie przytrafilo ze wygralem gitarke elektryczna...no i teraz sie zaczalem zastanwiac czy nie bedzie moja kula u nogi...

po 1: jak to przetransportowac do polski? wyslac paczka a moze po prostu zabrac ze soba do samolotu?

po 2: nie orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z clem na instrumenty? czy mi nasi kochani celnicy na okeciu nie przywala jakiegos "sympatycznego" podatku???

bede wdzieczny za kazda opinie

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz fuksa gratuluje. :smt026

1) Dostales do niej kufer..? Z tego co wiem mozesz to zabrac ze soba do kabiny - najlepiej zadzwon do lin lotniczych i sie spytaj.

2) jesli sie przyznasz ze jest nowa to moga cos takiego zrobic (ale generalnie sie o takie rzeczy nie pytaja chyba ze masz 10 takich gitar). Najlepiej mow ze jest twoja i z nia przyleciales do USA. Nalep jakas naklejke albo cos takiego. Powinno byc okej

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze mam fuksa...szczegolnie ze jedyne co zrobilem to kupilem bilet na koncert...i pyk...gitarka jest moja...a do tego spotkalem sie z linkin park i mi sie na niej wszyscy podpisali :P:D:D

a wracajac do tematu...kufra nie dostalem ale tak sobie mysle ze bede musial jakis minimum futeralek sobie sprawic zeby jej nie poobijac w czasie transportu...dzienks za info...i czekam na wiecej

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
:D Sluchajcie, ja wlasnie wrocilam ze Stanów a gitarke bez probblemów wwiozlam i wywiozlam z USA.Nie dzwonilam z pytaniami bo sie balam ze mi nie pozwolą (przeciez do samoloru mozna zabrac 1 bagaz podreczny + torebke)ja dodatkowo mialam swoja gitarke, problemu nie bylo zadnego a stewardessy bardzo pomocne w znalezieniu na nia miejsca)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gitary przewozi3em wielokrotnie. Na pok3ad mo?na zabraa jedną. Do luku, ile sie zmieści :D . Tzn. Raz po3ączy3em ze sobą dwa futera3y, co da3o jeden baga?, drugim baga?em by3 wzmacniacz (10 lbs. ponad dozwolony cie?ar) + personal. Oczywiście wszystko musi miea sztywne futera3y: flightcase`y, albo chocia? SKB czy TKL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...