Skocz do zawartości

błędnie podpisany DS :(


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

czy komus zdarzylo sie blednie podpisac na DSie ?? ja wlasnie dzisiaj popelnilem taka gafe :D i raczej nie jestem pod tym wzgledem optymista. licze sie z tym, ze bede musial miec jeszcze raz wystawiony ten dokument. czy ktos wie ile trwa odkrecanie czegos takiego ? ile jeszcze mam czasu by w terminie isc do konsulatu w krakowie ? dodam ze mam wylot na 1 czerwca. czekam na opinie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy komus zdarzylo sie blednie podpisac na DSie ?? ja wlasnie dzisiaj popelnilem taka gafe :D i raczej nie jestem pod tym wzgledem optymista. licze sie z tym, ze bede musial miec jeszcze raz wystawiony ten dokument. czy ktos wie ile trwa odkrecanie czegos takiego ? ile jeszcze mam czasu by w terminie isc do konsulatu w krakowie ? dodam ze mam wylot na 1 czerwca. czekam na opinie. pozdrawiam.

jesli nie podpisales sie za urzednika konsularnego, a jedynie pomyliles pola miasto/nazwisko/data - to luzik - nie takie rzeczy przechodza.

a potencjalne odkrecanie... nie krocej niz tydzien - ale to ekspres za ktory ktos musialby niezle zaplacic. w normalnym tempie - z miesiac (ale pewnie tez cie skasuja).

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...