Skocz do zawartości

Jak to dalej leci


Rekomendowane odpowiedzi

a konsultant Ci nie wytłumaczył? ;-)

teraz Twoja aplikacja jest przesyłana do Stanow i jest dostepna dla pracodawcow,ktorzy są zainteresowani zatrudnieniem Ciebie. dlugo to trwa,poniewaz jesli dany pracodawca chce przejrzec Twoja aplikacje chocby na dzien,blokuje ją dla innych pracodawców.

Jesli masz Status(pisze na Twoim profilu) Ready To place, to wlasnie tak sie dzieje.. i czekasz na placement, jesli masz status -Ready To Place (placement Guaranteed) to jest juz dla Ciebie drukowana promesa wizowa DS2019 itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tez cos wolno jakos idzie. Miałem małe problemy z dokumencikami, ale sobie poradziłem. Referencje wysłałem pocztą bo nie miałem czasu jechac a poza tym taniej :D zawsze jest 8) jutro powinny dojsc do biura. Miałem tez pecha przy wypełnianiu formularza, cos tam pokickałem :/ i od nowa musiałem wypełnic, pewnie dobrze skoro nie odesłali jeszcze.

Ale skoro kolezanka wyzej mówi ze trzeba czekac to siedze spokojniutko i czekam, aha a czy zdarzyło sie kiedyś, że ktoś z winy powiedzmy nie swojej nie pojechał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem jechac na targi ale wiecie jak to jest teraz pojawiło sie tyle tych pseudo firm które oferuja prace i wyjazdy ... no i wiecie pewna bliska osoba mi odradziła to bo uwazała to za nie warte zachodu ze tylko na tym źle wyjdę, no a, że poza tym nie miało sie kasy ... szkoda gadac ... teraz wszystko jest okej pewna znajoma jak sie okazało juz była przez Camp i mówi ze jest spoko

wiecie tak to by sie pojechało na targi, ale było sie zniechęcanym i pewnie bym całkowicie odszedł od tego pomysłu gdyby mi znajoma nie powiedziała ze firma jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze jak to wygladalo w moim przypadku po wpłaceniu 1 raty(310zł) wypełnieniu wszystkiego i wysłaniu po ok 1 tygodniu zobaczyłem ze mam po zalogowaniu Payment Details a na dole strony w statusie napis "You have been placed." patrze w Payment Details a tam szczególy campu teraz mam podobno czekac az cos tam przyjdzie do mnie poczta ... a dalej to sie okaze pewnie spotkanie w konsulacie , co ciekawe znalezli mi pracodawce zanim wpłaciłem 2 rate myslalem ze dopiero jak wpłace to beda szukac tak czy owak zapłacilem juz 2 i 3 rate + ubezpieczenie itp. i teraz tylko czekam na spotkanie wizowe , az sie zdiwilem ze mi tak szybko pracodawce znalezli bo slyszalem ze zazwyczaj sie czeka na to dosc długo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro kolezanka wyzej mówi ze trzeba czekac to siedze spokojniutko i czekam, aha a czy zdarzyło sie kiedyś, że ktoś z winy powiedzmy nie swojej nie pojechał ?

jeśli macie pytania odnośnie Camp'u, to ja i jeszcze 2 tutaj osoby są konsultantami Camp America :-) wiec info mamy z dobrych źródeł:D

faktycznie,zdarza sie,ze długo to trwa, ale wszyscy wyjezdzaja i maja miejsce na campie ;) nie bojcie sie wiec,bo naprawde nie ma czego :)

Callan--> jaki masz opis statusu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie to było tak ... miałęm rozmowe z konsultantem i potem mi odesłano aplikację żebym jeszcze raz ją wypełnił no i ja wypełniłem i na razie jest spokój ...

chmmmm a status ... nic nie pisze o zadnym oczekiwaniu na pracę, widocznie jeszcze nie zostało wysłane do ludzi w stanach i tyle :D pewnie niedługo referencje dojdą i bedzie po kłopocie ;) no i pisze mi mniej wiecej tak

Your Application

From this page you'll be able to make your application to Camp America for summer 2006. You can also use this site to send and receive messages from your chosen interviewer, add photos to your application, contact Camp America and change your login and password if you need to.

Status

Your selected interviewer must approve your Application for Interview form before setting an interview date and time. If necessary, your interviewer may request you make changes to your Application for Interview form before you can submit it again.

Forms

Application for Interview

Once you have selected your interviewer he/she will review the form and contact you shortly.

As you have completed and submitted this form, it is currently read-only.

Task list

Change Interviewer

If you have not heard anything from your selected interviewer within five days and you wish to apply through a different interviewer, please click here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Callan- jak najszybciej skontaktuj sie ze swoim konsultantem/ką. w bazie jestes jeszcze przed interview. i jak tak dalej bedzie,to sobie bedziesz czekal do ..usrnaje smierci za przeproszeniem, bo Twoje dokumenty w ogole jeszcze nie zostaly wyslane do USA. poczytaj dokladnie co mi wkleiles-Your selected interviewer must approve your Application for Interview form before setting an interview date and time. If necessary, your interviewer may request you make changes to your Application for Interview form before you can submit it again.

czyli nie przeszedles jeszcze intrview- teoretycznie-praktycznie juz napisales ze jestes po.wiec cos jest nie tak.

polecam CI to jak najszybciej wyjasnic,bo czas ucieka..

znaczy sie to było tak ... miałęm rozmowe z konsultantem i potem mi odesłano aplikację żebym jeszcze raz ją wypełnił no i ja wypełniłem i na razie jest spokój ...

chmmmm a status ... nic nie pisze o zadnym oczekiwaniu na pracę, widocznie jeszcze nie zostało wysłane do ludzi w stanach i tyle :) pewnie niedługo referencje dojdą i bedzie po kłopocie :) no i pisze mi mniej wiecej tak

Your Application

From this page you'll be able to make your application to Camp America for summer 2006. You can also use this site to send and receive messages from your chosen interviewer, add photos to your application, contact Camp America and change your login and password if you need to.  

Status

Your selected interviewer must approve your Application for Interview form before setting an interview date and time. If necessary, your interviewer may request you make changes to your Application for Interview form before you can submit it again.

Forms

Application for Interview

Once you have selected your interviewer he/she will review the form and contact you shortly.

As you have completed and submitted this form, it is currently read-only.

 

Task list

Change Interviewer

If you have not heard anything from your selected interviewer within five days and you wish to apply through a different interviewer, please click here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...