Skocz do zawartości

kiedy ds i wiza??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

na worka zapisalem sie na poczatku marca w youth travel polska... wszystkie wplaty juz mam. zaplacilem tez pierwsza rate za bilet... minelo juz troche czasu, 1 czerwca mam miec niby samolot (chociaz z tego co wiem to rezerwacji jeszcze nie zrobili bo beda robic jak bede mial wize) mówią mi w biurze, ze dokument (DS) jest w drodze i nic hjak narazie nie wiedzą...

ktos by mnie mogl uspokoic :D albo powiedziec jak to jest z tymi dokumentami ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam  

na worka zapisalem sie na poczatku marca w youth travel polska... wszystkie wplaty juz mam. zaplacilem tez pierwsza rate za bilet... minelo juz troche czasu, 1 czerwca mam miec niby samolot (chociaz z tego co wiem to rezerwacji jeszcze nie zrobili bo beda robic jak bede mial wize) mówią mi w biurze, ze dokument (DS) jest  w drodze i nic hjak narazie nie wiedzą...

ktos by mnie mogl uspokoic :) albo powiedziec jak to jest z tymi dokumentami ...

pozdro

zalezy od biura. w zeszlym roku zapisalam sie na poczatku marca i troche sie na DSke czekalo a w polowie maja mialam wizyte w ambasadzie. w tym roku(biuro foster) zapisalam sie pod koniec lutego, na DS czekalam tydzien a na wizyte w ambasadzie 3 dni od otrzymania DSki. wizyta w ambasadzie byla dokladnie 22marca. wszystko szybciutko poszlo. slyszalam ze na DSke mozna czekac nawet do 8 tyg. ale ile z tego prawdy to nie wiem. ale bez stresu! napewno lada dzien dostaniesz i bedziesz mogl sie przygotowywac do wizyty w warszawie/krakowie

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od

1) uczestnika - czy na czas dostarczy wszystkie dokumenty DOBRZE wypelnione

2) od biura - czy przesle sponsorowi dokumenty szybko i sprawnie uzupelni braki

3) pracodawcy - czy wsytawi oferte pracy szybko

4) fundacji - czy sprawdzi oferte pracy (te ktore sprawdzaja) i czy ma czas wydrukowac dsa

jesli zalatwiasz oferte sam i dostarczasz komplet dokumentow bardzo duzo zalezy od biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...