Skocz do zawartości

Lotnisko w NY-JFK(Milan) co to jest te Milan ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja z Alitali jestem zadowolona, podobnie jak moje kolezanki (kazda z nas leciala w innym terminie). Samolot nie mial opoznien. W porownaniu do Finnair - niebo a ziemia. W Alitalii znacznie wygodniejsze siedzenia, wiecej miejsca, czysto (czego nie mozna powiedziec o F.), lepsze jedzenie, w kazdym zaglowku fotela tv (niezly wybor filmow), a w F. trzeba bylo wybaluszac oczy w jakies dwa malutkie monitorki podwieszone do sufitu, a do tego na okraglo te same 8 utworow i niesamowity smrod z lazienek. Tak wiec, ze znajomymi, jestesmy w pelni zadowolone z Alitalii (no, ale majac porownanie do F. trudno nie byc zadowolonym, moze gdybysmy lecialy np. Lufthansa, mialybysmy inne zdanie o A.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio leciałem lufthanzą i wcale nie było tak super.

W fotelu ledwo co sie mieściłem - fakt jestem wysoki.

Dwa małe telewizorki w których leciały bajki z kaczorem donaldem i jeden film tylko puscili, który juz oglądalem.

Jedzenie bez smaku, tylko piwo dobre było.

w dodatku przedemną siedziała hinduska co cały czas wymiotowała.

A stewardesy brzydkie jak..... jedna wyglądała ja transwestyta.

Nie mam pojęcia czego tak zachwalacie tą linie. Mam nadzieje ze w tym roku bedzie mi sie lepiej leciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jak lecialem lufthanzą to na wstępie poznałem stewardese , z pochodzenia polka :) i to zapewniło mi stałą dostawę hainekena :):) taka straszna nie była ,ale miejsce za silnikiem będę wspominał jeszcze dłuuugo - ogolnie z lufthanzy jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lufhansa niczym specjalnym sie nie wyroznia tak jak i united airlines.

slyszalme ze na niektorych liniach pijesz sobie whiskey ile chcesz w cenie przelotu a tu wszytsko za 5$...teraz air France :]

W luf nie płaciłam ani grosza za %%%% a mozna było je pić do oporu (do upadłego)ale za to w United Airlines koszt 5$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...