Skocz do zawartości

konsulat co tam bedzie???


Rekomendowane odpowiedzi

rozmowa po angielsku.

pytania:

jak sie masz?

gdzie jedziesz?

co tam bedziesz robil?

gdzie pracowal?

co zamierzasz robic po ukonczeniu studiow?

co studiujesz?

na ktorym roku jestes?

co robia twoi rodzice?(chodzi o zawod)

czy masz rodzenstwo?

niektorzy mieli pytania co jedli na sniadanie itp.

ciezko dokladnie okreslic jakie pytanie konsulowi do glowy przyjdzie . ja podalam te najczesciej pojawiajace sie. pewnie zada ci jakies 3 krotkie pytanka i bedzie z glowy. na pewno bedzie ok! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie przejmowac :)

ja dzisiaj miałam rozmowe z konsulem w Krakowie i niesamowicie bałam sie z powodu mojej znajomości jezyka;)

rozmowa szybka krotka i na temat :) konsul był bardzo miły i ciagle się uśmiechał :lol:<taki grubszy z bląd włoskami koło 35>

naprawde trzeba sie postarać by nie dostac tej wizy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!ja tez mialam rozmowę wczoraj(piątek)w konsulacie w Krakowie.i NIE POWIEM BO SIE BAŁAM,ale tak naprawde nie ma czego!!aha a moje pytanie brzmiało Gdzie jadę? a pózniej to juz było HAVE A NICE HOLIDAY:) a i idex tez nie byl sprawdzany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zazwyczaj prawie wszyscy dostają wize ( 99%) , takze nie powinienes sie obawiać chyba ze masz okropnego pecha :)

Ja dopiero pierwszy raz jade za Ocean , wize dostalem a pytania jakie mi zadał konsul to :

1. Jak sie mam :wink:

2. Po co wybieram sie do USA

3. Co studiuje

I tyle a i jeszcze zyczył mi udanych wakacji , w Warszawie polecam okienko numer 2 gdzie urzeduje tam taki młody sympattyczny blondyn , naprawde fajny koles , nawet nie sprawdza dokumentów no kompletnie nic , szczerze go polecam .... a zapomnialbym polecam sie także usmiechac bo Amerykanie lubią usmiechnietych ludzi ... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...