Skocz do zawartości

Czy coś się ostatnio faktycznie zmieniło z promesami?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Rzeczywiście chyba teraz łatwiej o wizę turystyczną.Jeszcze parę lat temu każdemu z mojej rodziny odmówiono. (dłuuugie kolejki pod ambasadąi dłuższy też termin oczekiwania na rozmowę ok m-ca)W tym roku starałam się o wizę turystyczną i bez żadnego problemu dostałam, chociaż jestem już po studiach. Miła sympatyczna rozmowa. Poważnie!!!

Przede mną to chyba tylko dwie osoby odeszły bez "kwitka"

Powodzenia wszystkim udającym się do ambasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gula

Byłam w Warszawie na początku lutego.Trafiłam na hmm...młodego faceta.Czekając na swoją kolej myślałam tylko, jak to zrobić aby inni nie widzieli że odchodzę bez"kwitka":) no taka ze mnie pesymistka. Nawet nie miałam przemyślane dokładnie co mam mu powiedzieć. Facet bardziej był zainteresowany wykonywanym przeze mnie zawodem niż innymi rzeczami. Nawet nie poinformował mnie że dostałam wizę, tak jakby było to oczywiste. Trudno ocenić czym się kierują. Full ludzi dostało ale była też młoda dziewczyna która odeszła od stanowiska ze skwaszoną miną. Może liczy się wrażenie, coś takiego jakbyśmy ubiegali się o nową pracę.Drugi test czeka na lotnisku brrr.....

Życzę powodzenia Gula!!! i nie trafienia na blondynkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany stanowiska władz USA w stosunku do Polaków na pewno nie sposób nie zauważyć. Ostatnio był w RP jakiś senator, który złożył projekt o zniesienie wiz dla Polaków. Ponadto- z tego co wiem- jest już w Senacie USA i inny projekt dotyczący zniesienia wiz dla Polaków o określonym statusie. Chodzi m.i. o studentów w ramach wymiany studentów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...