Skocz do zawartości

tax refund bill, zwroty podatku za zakupy....


martin

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest takie: jak wyglda calosciowa sysstem zwracania podatku za zakupioy np. aparat fotograficzny?? Jedyne co znalazlem to to ze trzeba miec tax refund bill i ze kase zwraca celnik. Chodzi mi o troche dokladniejsze informacje m.in: czy konieczny ss (ja mam akurat), czy zwracaja wszystko i czy moga odmowic, czy po tax refund bill trzeba sie specjalnie upomniec w sklepie i czy zwracaja za wszystko (ja kupilem aparat)?? z gory dziekuje za odpowiedzi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie ma mozliwosci zwrotu tego podatku :? Osoby kupujace sprzet w USA wioza go przez granice jako wlasny, aby nie zaplacic cla. Jesli zglosisz sie po zwrot podatku to chyba bedziesz musial zaplacic clo, ktore jest wyzsze. Jestem ciekawy czy ktos ma doswiadczenie w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie ma mozliwosci zwrotu tego podatku :? Osoby kupujace sprzet w USA wioza go przez granice jako wlasny, aby nie zaplacic cla. Jesli zglosisz sie po zwrot podatku to chyba bedziesz musial zaplacic clo, ktore jest wyzsze. Jestem ciekawy czy ktos ma doswiadczenie w tym zakresie?

jezeli jest tak mozliwosc

to odleglosc miedzy jedna granica USA o druga Polska raczej to wyklucza

nie wyobrazam sobie aby amerykanski urzednik naliczal clo i vat dla polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...