Skocz do zawartości

pracodawca - ds 157


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was Kochani. Mam krótkie pytanko odnośnie formularza ds 157, a jaśniej punktu 12, w którym to jest pytanie odnośnie dwóch ostatnich pracodawców. Nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem, ale czy tam jest napisane, że należy wpisać dwóch nie biorąc pod uwagę aktualnego pracodawcy ?? z góry dzięki za odpowiedź - Pozdrawiam wszystkich marzycieli gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanko odnośnie formularza ds 157, a jaśniej punktu 12, w którym to jest pytanie odnośnie dwóch ostatnich pracodawców. Nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem, ale czy tam jest napisane, że należy wpisać dwóch nie biorąc pod uwagę aktualnego pracodawcy ??  .

należy wpisać dwóch ostatnich pracodawców nie licząc obecnego.

mam formularze w języku polskim mogę przesłac ci na maila

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki aggga. Podaje emaila i jak możesz to wrzuć mi 157 pl.(medikal@wp.pl) . Jeszcze małe pytanko - jeśli pani w Ambasadzie umówiła mnie na godzinę 8.30 ,a wiem ,że o tej porze nie zdołam się tam pojawić ,a bedę tam gdzieś około 11, to czy ma to jakieś istotne dla nich znaczenie, lub konsekwencje dla mnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...