Skocz do zawartości

Czy ktoś wie?


Syracuse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich zaglądających do mojej wiadomości. Może mi ktoś życzliwy podpowie jak dowiedzieć się w KCC na kiedy mam wyznaczony termin interview w US Embassy w Warszawie. Właśnie w biuletynie wizowym na stronce http://www.travel.state.gov/ ogłoszono numery dla Europy na czerwiec 2006. Ja mam 13 tysiecy z małym hakiem, więc wygląda, że łapię się na ten termin . Jednak gdy wysyłam do KCC maila , to w odpowiedzi cały czas otrzymuję „zwrotkę” z ich Email Auto Response z informacją , jakie to dane powinno się umieścić w zapytaniu, kiedy na stronach Ambasad są zamieszczane terminy interview, etc., etc. Zaznaczam, że maile, które wysłałem były napisane prawidłowo. Niestety mój angielski nie jest jeszcze aż tak dobry, aby tam zadzwonić i poprowadzić sobie swobodną konwersację z urzędnikiem z KCC. Pozostaje mi więc jedynie poczta elektroniczna. Czy w ogóle jest sens słać tam maile z zapytaniem, skoro za każdym razem automat odsyła to samo?????

I jeszcze jedno. Może ktoś wie od czego to zależy, że w terminarzu spotkań Ambasady np. obecnie na kwiecień, pojawiają się numery o wiele niższe niż „kwietniowe”, czyli takie , które powinny mieć spotkania już w marcu czy nawet lutym ?????????? Stąd moja chęć uzyskania informacji z KCC, bo być może, że choć mam numer „czerwcowy”, to wyznaczą mi termin spotkania na lipiec a może i sierpień .....co baaaardzo by zburzyło moje plany wyjazdowe :)

Wielkie dzięki każdemu, kto znajdzie chwile czasu by odpisać na moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...