Skocz do zawartości

Pytanko, prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam pytanko. Umówiłem się już na spotkanie z konsulem w sprawie wizy turystycznej, lecz sie obawiam, ze jej nie dostane. Moj problem polega na tym że nie jestem juz studentem, skonczylem pierwszy rok i przerwalem nauke z powodu pracy, pracuje juz ponad rok, moja sytuacja materialna jest dobra, rodzice prowadza restauracje i hotel wiec nie chce wyjezdzac do USA w celach zarobkowych, jedynie wraz z dziewczyna na wakacje. Powiedzcie mi jak mam o tym przekonac konsula, jakie dokumenty mam mu przedstawic, zeby nie było odmowy? kopie umowy o prace? Zaswiadczenie ze w tym okresie co chce wyjechac mam urlop? Wyciag z konta, ze mam fundusze na ten wyjazd? co jeszcze bedzie przydatne? Bardzo prosze o pomoc, gdyz moje spotkanie zbliza sie (26 kwietnia) a ja niewiem co mam zabrać.

Aha, jeszcze jedno, moja narzeczona studiuje na drugim roku, czy bedzie miala takze problemy? co procz legitymacji i indexu musi tez ze soba zabrac?

bardzo prosze o odpowiedz, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o twoja narzeczoną, to wystarczy jej tak naprawde tylko indeks, jesli jedziecie do kogos znajomego to zaproszenie ale nie jest to konieczne. jesli bedziecie mieszkac w jakims hotelu to ewentualnie potwierdzenie rezerwacji. dla ciebie to to co wymieniłes i uwazam ze dobrze zebys miał zaznaczone ile tak naprawde zarabiasz i to chyba tyle :)

napisałam ci to co ja wiem z mojego doswiadczenia :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...